2737
2734
عنوان

تغییر لبخند بعد عمل بینی🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 12843 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه یکم توضیح بدی ازهزینتو فرم بینیتو اینکه چقد طول کشید تا نوبتت شذ‌؟ واسم دکترت ممنون

من ۶۲۰۰ دادم الان فکر کنم ۷ تومنه ...دو هفته بین مشاوره و عمل طول کشید‌.طبیعی عمل کرده و راضی ام خداروشکر

2728
نه عزیزم ایشونو نمیشناسم ...دکتر محمد رضا سماواتی فرد

ببخشید عزیزم اینجا رپلای کردم آخه عکس کابینتتون رو قرار بود بزارید تو  تاپیک اون خانمه نمی‌دونم چرا قفل شد یهو

کاربر قدیمیم ولی تعلیق شدم😐😐

طبیعیه منم اینطوری بودم

بخاطر اینه که عضلات لبت هنوز بی حسه

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2738
قفل کرد چون دروغ گفته بود...بفرما عزیزم 

یه مشت بیمار عقده یی ریختن تو سایت 😩خیلی قشنگن مبارکتون باشه طرحش کلاسیکه؟بنظرتون چه رنگ دستگیره یی قشنگ میشه با رنگ کابینت سفید و چوب قهوه ای نسبتا تیره

کاربر قدیمیم ولی تعلیق شدم😐😐
یه مشت بیمار عقده یی ریختن تو سایت 😩خیلی قشنگن مبارکتون باشه طرحش کلاسیکه؟بنظرتون چه رنگ دستگیره یی ...

دقیقا....ممبرانه اما تزییناتشو خیلی کم کردم بیشترشو حذف کردم ...دستگیره ما از این طرح برنزا هست مال شما چون های گلاسه باید ساده تر باشه 

خیلی قشنگیه❤️اندازه ی لباسشویی و ظرفشویی تون خیلی مناسبه با اندازه کابینتا نمی‌دونم چرا انقد رو این ...

بله البته باز یکم بیرون زده اما دلیلش اینه که پشتش محافظ برق زدیم اون نمیزاره کامل بره داخل وگرنه اندازه است ..ممنونم از لطفت عزیزم

2706