2726
یا رو شب اول عروسیش نمیدونسته چطوری حرف +۱۸پیش بکشه کلی فک میکنه بعد به زنش میگه ....شنیدم میدی...🤣 ...

😂😂😂😂😂😂😂💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیاین تاپیک اخر من شاید یکم خندیدین😍😅

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2728

عروس صبح بعد عروسی یه داماد میگه عزیزم صبح بخیر عشقم داماد میگه خیلی شما دخترا پرو هستید به کسی که دیشب شانه را گا یید صبح بخیر میگید ..من اگر بودم تا قیامت باهاش حرف نمیزدم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
من شوخیام حالت مسخرگی داره اعصابم خورده ی بار شوخی توپ کردم کل کلاس رفت رو هوا

دبیرستان بودیم سال اخر گروه احکامو اینا اومدن واسه نام نویسی یکی از بچه ها گفت فازتون چیه ما نمیدونیم

من گفتم من میدونم عربیه😑 بیچاره دختره لال شد

دبیرمونم حال کرد همه ی بچه ها اوووووووه کشیدن 

هیم منتظر. بودم بیان منو ببر دفتر و پروندمو بدن زیر بغل

شاگرد دوم کلاسم بودم 

وااااای شوهر من خدای شوخیه   

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

یارو شب اول عروسی میبینه شوهرش هیچ کاری نمیکنه...با هزار خجالت به شوهره میگه نمیخوای یه خودی نشون بدی؟شوهرش میگه خفه شو احمق...زن گرفتم که دیگه کثافتکاری نکنم😂😂😂 ببخشید که قدیمیه ها

یارو شب اول عروسی میبینه شوهرش هیچ کاری نمیکنه...با هزار خجالت به شوهره میگه نمیخوای یه خودی نشون بد ...

😂😂😂نشنيده بودم

فكر كنم پنجمين كاربريمه 😁و يه عالم خواننده خاموش  بودم😎كلا من شوخي زياد ميكنم به شما به دل نگير 😜
2706