2733
2734
عنوان

چن تا از دروغ های فامیلی رو بگین😂

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 47 پست
زن عموم همیشه برای دختراش خواستگار دکتر مهندس میومد  ولی نمی‌دونم چرا هر پنج تاشون شوهرشون عمل ...

یه فامیلم ما داریم همه خواستگارهای دختراش مهندس هستن فامیل شوهرش هم همشون اومدن خواستگاری اینادجواب رد دادن اونا هم قهر کردن ولی در نهایت به عمله و بیکار شوهر میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادرشوهر کوچیکترم که تازه ازدواج کرده رفتن بالاشهر خونه رهن کردن  میگفتن چون بنگاهی آشنامونه ...

احتمالا حالا که اجاره نمیدن چیزای دیگه به صاحبخونه میدن والا بیست تومن دیگه رهن خونه تو دهات هم نمیشه

2731
من که با یه کماندو بازیی شماره داوطلبی و کد ملیشو پیدا کردم هنوز اسکرین کارنامشو دارم ینی انقد خندید ...

قشنگ معلومه عزمتو جزم کرده بودیا😂😂 الان ثبت نامش کردن دانشگاه حسابداری که بتونه باز کنکور بده.. در حالی ک اگه دارو سازی قبول شده بود مطمعنم میرف چون قبلا عشق داروسازی بود

,I don't belong in the world

پسرخالم رفته بود به زنش گفته بود مریم(من)عاشقم بوده ولی من نخواستمش🤦🏼‍♀️

آخه انگل جامعه کدوم نادانی عاشق تو میشه🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
احتمالا حالا که اجاره نمیدن چیزای دیگه به صاحبخونه میدن والا بیست تومن دیگه رهن خونه تو دهات هم نمیش ...

چیزای دیگه مثلا چی🤔

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2738
فلانی کد مهندسی (همچین چیزی) داره  ولی نمیدونم چرا سر ساختمون دیوار میچینه🙂 یا یکی مربی مهده ...

شاید باورت نشه ولی ما ازمون توو مدرسه پول میگرفتن به معلم سکه بدن 😂 و شاید باورت نشه یکی از بچه ها همیشه تنبل تنبل تنبل به تمام معنا بود صفر هم به زور.. بعد مامانش سکه میداد روز معلم و کلاس خصوصی زیاد میگرف  که نمرشو بیست کنن😂😂 البته مال قبلنه الان دیگ گاو هم سکه نمیده😂

ماچ و .... 

نه بابا😂😂😂

بچه های خوبین اینجوری نیستن

فقط دروغشون شاخداره یکم

مطمئنم پول رهنشو پدرشوهرم داده مثلا نمیخوان کسی بدونه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
شاید باورت نشه ولی ما ازمون توو مدرسه پول میگرفتن به معلم سکه بدن 😂 و شاید باورت نشه یکی از بچه ها ...

مهدکودک اخه اولیا سکه میدن که چیو بیست بشه بچه؟؟؟؟🤣

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
نه بابا😂😂😂 بچه های خوبین اینجوری نیستن فقط دروغشون شاخداره یکم مطمئنم پول رهنشو پدرشوهرم داده ...

شوخی کردم عزیزم اگه صاحب خونه هم ماچ بخواد دیگه نمیاد خونه اش رو بده واسه ماچ ولی خب معلومه دروغ گفتن حتما ترسیدن بزرگترا دخالت کنن بگن ولخرج و پرتوقع هستن دیگه یه دروغی گفتن ما یه فامیل داریم دروغ میگه از راست قشنگ تر اصلا بعضیها تبحر خاصی دارن ولی یه فامیل هم داریم دروغ میگه به شدت ضایع

مادرشوهرم میگه 36 سال پیش 100 میلیون پول جهیزیه اش شده 😕 لباسشویی تمام اتوماتیک دوو و مبل سلطنتی 9 ...

😂😂😂😂😂😂😂تازه گوشی آیفون هم داشته 

2706