2733
2734

چرا ما ایرانیا به نوشابه ی نارنجی میگیم‌ زرد؟.

اولین باری که لغت ها و کلمه ها کشف شدن چیشد؟

مثلا چرا به آتیش گفتن آتیش چرا به باد نگفتن آتیش یا برعکس😂

سوالهای مسخره ذهنتان را بنویسید😅

به بیشترین لایک هیچی اهدا نمیشود😂

صرفا برنده است چون گرونیه پول نداریم اوکای؟😃

کاربر قدیمیم بنا به دلایلی خودم کاربریمو ترکوندم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دغدغه ات تو حلق امام جمعه ی کیشی که تاپیک بغلی زده بود😑😂

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2728

امیر عباس گلاب ( خواننده) بره آزمایش ادرار بده رو ظرف نمونش مینویسن گلاب ؟ 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

چرا عباس قادری گفت پارسال بهار رفته بودیم زیارت چرا نگفت امسال بهار🤔🤔

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین

اول مرغ بوده یا تخم مرغ

ادم و هوا چیجوری فهمیدن نسلشون طور ادامه پیدا میکنه 

اینکه اسم گذاری برای اشیا بوده به چه دلیلی بوده

ایا خارجی ها هم مثل ما متن انگلیسی رو به فارسی ترجمه میکنن بعد جواب بدن😬

چرا خرمگس خنگه و راه و پیدا نمیکنه

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ججوری با ی سیب ب مغز نیوتون رسید جاذیه و اینا من بودم فقط فحش میرسید این همیشه تو مغزمه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706