2726
عنوان

بچه ها عشق چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 173 پست
بخدا اینطوری نیست  تجربه کردم که میگم نیست وقتی عشق باشه بدیاش برات یه ذرست ولی خوبیاش یه دنی ...

ولی بعضیا دیدم بخاطر عشقشون از خیلی ارزش های خودشون می گذرن مثل شغلشون رو که دوست دارند ول می کنند چون همسرشون دوست نداره بره سرکار و خیلی راحت می پذیرن..بنظرم این اصلا درست نیست از چیز هایی که حقته و دوست داری به بهانه عشق بگذری 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعی بودنش ب این معنی نیس ک بعدا همه چی گل و بلبل میمونه

میتونه واقعی باشه ولی ازدواجت ب طلاق ختم بشه

بستگی ب خودت داره

نگه داشتنش خیلی مهمه

طرفتو خراب کنی حسشو خراب کنی بعد توقع داشته باشی چون این عشق واقعی بوده صداش درنیاد

خیلیا طلاق میگیرن ولی هنوز عاشقن

تحمل عاشقا هم حدی داره

2728

عشق مثه دیدن راه درست تو دو راهی:)

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
منم همه ی این ها رو تجربه کردم 

متاسفم خیلی بدع  

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
چند سال که نه  همش توی پنجاه روز اتفاق افتاد ...تو یه جلسه شرکتمون همو دیدیم و الان چهارسالو دو ...

امیدوار کردی 

شما خودت تجربه کردی؟ 

اره ولی نرسیدم 

حتی مثل خیلیای دیگه دوستم نبودم باهاش چون دوست نداشتم اگه قسمت هم نشدیم و بعدا ازدواج کردم یا اون متاهل شد تو گذشتمون ب کسی قول موندن داده باشیم 

فقط دیوانه وار دوستش داشتم 

(فامیل بود) 

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم
قاعده پنجم شمس تبريزى کیمیای عقل با کیمیای عشق فرق دارد. عقل محتاط است. ترسان و لرزان گام بر می‌دا ...

یادم باشه کتاب ملت عشق رو بخونم

بابا بیخیال

محسن افشانی و زنش اینستارو نابود کرده بودن از لاو

امروز فهمیدیم زن در خواست طلاق دادع

عشق ب بیان نیست

عشق به رفتار 

به زمان

ب خودشناسیه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
چ خوب عزیزم عشقتون پااایدار گلم خدا نصیب کنه از این عشقای واااقعی    

انشاالله عزیزم قسمت همه بشه عشق خیلی قشنگه زیبات می‌کنه رفتارتو کردارتو زندگیتو نازو اداهاتو کلا عشق که بوجود بیاد آرامش هم بدست میاری من و همسرم انگار تازه بهم رسیدیم خدایا ازت ممنونم واقعا اولین بارم بود که عاشق میشدم همسرم هم بعداز نه سال تنهایی منو‌پیدا کرد ،😍😁

مادرم ضربان قلب من است.
2706