2737
2734
الهی ،بچه م شیر میدی 

۳ ماهشه 

انقد کمبود خواب دارم 

ولی از فکرو خیال خوابم نمیبره

این طفلی هم هرچی خورد دید از شیر خبری نیس

با گرسنگی خوابید

اعصابم خرابه

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
۳ ماهشه  انقد کمبود خواب دارم  ولی از فکرو خیال خوابم نمیبره این طفلی هم هرچی خورد دید ...

الهههی ،شیرت کم میشه ولی خشک نمیشه آب و چایی زیاد بخور ،الان آب زیاد بخور ک تا چندساعت دیگ شیر داشته باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳ ماهشه  انقد کمبود خواب دارم  ولی از فکرو خیال خوابم نمیبره این طفلی هم هرچی خورد دید ...

منم دختر بدنیا اومد رابطه م با شوهرم ۹۰ درجه فرق کرد روز بروز فاصله بینمون میفتاد ولی هواسمون بود به هم شمام خیلی باید مراقب باشی ک به همسرت توجه داشته باشی ، تا یکسالگی هم طول میکشه 

2728
منم دختر بدنیا اومد رابطه م با شوهرم ۹۰ درجه فرق کرد روز بروز فاصله بینمون میفتاد ولی هواسمون بود به ...

اخه ما همه چیمون خوبع فرقی نکرده

فقط همین تیپ زدنش رو اعصابه

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
سه سال پیش شوهرم با زن داداشم پچ پچهایی داشتن تلفنی و چت...  کاری به روزشون آوردم که الان با ا ...

وااای آدم صبوری بودی 

فامیلی خیلی سخته آدم همش چش تو چش میشه و نگران 

تو اینجور اتفاقا دوتا خونواده از هم میپاشن خدا نگذره از زن و مردهایی که نگاهشون و دلشون هرز میره 

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
چطوری تونستی به روش نیاری؟

بعدا کنترلش کردم دیگه چت نمیکرد باهاش خیلی مهربدن شدم رفتارمو تغییر دادم .چون اگه چیزی میگفتم روش باز میشد.منم با بچه کوچک جایی نداشتم برم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
2738
اخه تو این ۲ سال اصلا اینجوری نبود  الان یکی دو هفنه س اینطور شده امشب خیلی شک دارم ک یه خبری ...

نمیخوام نگرانت کنم.اما من قبل اینکه متوجه بشم انقد بهم میرسید نسبت به قبل لباسایی که اجازه نمیداد بپوشم میگفت بخرو..میگم یعنی این نیس ک همیشه بداخلاق بشه

نمیخوام نگرانت کنم.اما من قبل اینکه متوجه بشم انقد بهم میرسید نسبت به قبل لباسایی که اجازه نمیداد بپ ...

اخه خوش اخلاقم نشده . هیچ تغییری نکرده

فک کن همون آدم قبل ولی هرروز تیپ میزنه

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
اخه خوش اخلاقم نشده . هیچ تغییری نکرده فک کن همون آدم قبل ولی هرروز تیپ میزنه

چی بگم والا شاید دوستاش عوض شدن اونا تیپ میزنن اینم تحت تاثیر اوناس یا خودش ب این نتیجه رسیده یا جایی مطلبی خونده

چی بگم والا شاید دوستاش عوض شدن اونا تیپ میزنن اینم تحت تاثیر اوناس یا خودش ب این نتیجه رسیده یا جای ...

الان ۳ روزه تیپ نمیزنه 😐 والا تعادل نداره 😂 منم الکی حرص میخورم. یکی نیس بگه ب توچه 

بعد ک گند زد طلاقتو بگیر برو 

الان هی حساس میشم فقط زندگیو واس خودم تلخ میکنم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2706