2733
2734
ولی هیشکی بهش عادت نکرده برعکس سیگار

حس بدیه والا.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ههههه اگه جای من بودی چیکار میکردی؟ عکساشون بغل هم تو خونم  من سالی یه بار نرم بیرون اون هر هف ...

اونوقت الان داری زندگی میکنی باهاش؟؟؟

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2728
ههههه اگه جای من بودی چیکار میکردی؟ عکساشون بغل هم تو خونم  من سالی یه بار نرم بیرون اون هر هف ...

همسرت میدونه ک از خیانتاش خبر داری؟

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
2738
چیز خاصی نیستااااا.  بگم؟ ببین یه مدت اینا دو سال پیش اینا  چند تا زن اورده بودن اموزش ...

عزیزم نه چرا ما زن ها همش فکر بد میکنیم به خودش میرسه که بد نیست فکر بد نکن بهش اعتماد داشته باش هروقت تیپ زد قربونش برو بگو می‌دونم برای من میخوای دلبری کنی عشقم 

چیز خاصی نیستااااا.  بگم؟ ببین یه مدت اینا دو سال پیش اینا  چند تا زن اورده بودن اموزش ...

بیرون برا کی تیپ میزنه ،اکثرا هم واسه جلب توجه کردنه دیگ مگه اینکه از اول این مدلی بوده باشه

عزیزم نه چرا ما زن ها همش فکر بد میکنیم به خودش میرسه که بد نیست فکر بد نکن بهش اعتماد داشته باش هرو ...

اخه تو این ۲ سال اصلا اینجوری نبود 

الان یکی دو هفنه س اینطور شده

امشب خیلی شک دارم ک یه خبریه😢

ولی رفتارش با من فرق نکرده ها

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️

کنار نیاید کنار بذارید

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706