2726
عنوان

من خوابم نمیبره بیاین عکسمو بزارم سرگرم شیم خوابم بگیره😑

| مشاهده متن کامل بحث + 21404 بازدید | 870 پست
عزیییییزم شوخی کردم زیرش که نوشتم از حسودی میگم 😚😚💔

🙈😂😂😂😘😘😘💋

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برای مراقبت از ایهان از اپلیکیشن گهواره استفاده می‌کنم. خوبیه گهواره تو اینه که کاملا متناسب با سن بچه‌هامون برنامه‌ریزی شده. گهواره رو از لینک زیر دانلود کن و بیاکه اونجا کلی پدر و مادر دیگه هم هستن.

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

کسب درامد از اینترنت روزانه 1/5 میلیون تومان و ماهیانه 30 الی 40 میلیون تومان با روزی کمتر از 2 ساعت فعالیت آسان😱😱🤑🤑

کاملا تضمینی و تست شده🤩😍🤩😍

تا اخر عمرتان استقلال مالی داشته باشید و به رویاهایتان دست پیدا کنید🤤🤤🤤

به یاد داشته باشید که برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست سخت کار کنید، کافیه فقط هوشمندانه کار کنید 🧠💰💵

برای دانلود فایل آموزش این روش فوق العاده، بی نظیر و درامدزا بر روی لینک زیر کلیک کنید:https://b2n.ir/886848

کسب درامد از اینترنت روزانه 1/5 میلیون تومان و ماهیانه 30 الی 40 میلیون تومان با روزی کمتر از 2 ساعت ...

الان شما زیر مجموعه میگیرید

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️

Pooshak_asal_qom

اینستاگرام پوشاک زنانه راحتی و مجلسی

با مدل هایی که هیچ جای دیگه مشابهشو نمیبینید

فقط کافیه به این پیج یه سر بزنید

ارسال به سراسر ایران

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
2706