2737
2734
عنوان

تکلیف بچه بعد از طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 6039 بازدید | 101 پست
عزیزم امیدوارم هر چه زودتر بهترینا برات اتفاق بیوفته 

قربونت بشم دعا کن که بدجور تو دوراهی گیرم 

خدا برا همه مون درست کنه

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
توافقی از خداشه دلم میخواد اذیت ش کنم دوشنبه وقت مشاوره دارم گفته میام اونجا دکتر گفت بیاد حرف دلش ب ...

عزیزم اون خیلی ببخشید به ی ورشم نیست اینطوری خودت بدتر اذیت میشی ولی خواهشا بچه رو بهش نده

خدایا ممنونم😍تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووفففف سرنوشتمون مثل همه  فقط بچت بنداز جلوش بره گمشه ببینم چطور میخوان بچه بزرگ کنن شوهرم ...

آخ که اینم عشق پسر تا امشب بهش گفتم دختر ناراحت شد گفت چرا بهم دروغ گفتی پسر در صورتی که توهم زده بود دختر گفتن مشکل داره کلی آزمایش ژنتیک.آمینو سنتز کردم گفتن سالم فقط روده های اکوژن مشکل داره مادر پر خطرم هرشب دارم آمپول رقیق کننده خون دور ناف میزنم همه هزینه ها خودم دارم میکنم 

تصمیم دارم بهش بدم ولی همه میگن نمی تونی 

2728
عزیزم اون خیلی ببخشید به ی ورشم نیست اینطوری خودت بدتر اذیت میشی ولی خواهشا بچه رو بهش نده

واقعا براش مهم نیست دارم جدا میشم به راحتی به دستم آورد خرج م نکرد به راحتی گذاشت رفت

آخ که اینم عشق پسر تا امشب بهش گفتم دختر ناراحت شد گفت چرا بهم دروغ گفتی پسر در صورتی که توهم زده بو ...

نه بهش بده بره گمشه

دقیق میدونم چ حالی هستی همین امشب دعوامون بود نزدیک بود چاقو کنه تو شکم داییم 

فقط میخواام خودمو راحت کنم بره گمشه بچشم برای خودش اونم فردا میشه مثل باباش

واقعا براش مهم نیست دارم جدا میشم به راحتی به دستم آورد خرج م نکرد به راحتی گذاشت رفت

اون پدر و مادر نداره پس عاطفه و دوست داشتن رو هم کسی بهش یاد نداده خودت رو اذست نکن انشاالله بچت سالم بیاد تو بغلت با هم زندگی جدید شروع کنید

خدایا ممنونم😍تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738

اگه دختره بیچاره میشه 😢😢😢من خودم دوستام بچه طلاف هستن بیچارن بیچاره

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
نه بهش بده بره گمشه دقیق میدونم چ حالی هستی همین امشب دعوامون بود نزدیک بود چاقو کنه تو شکم داییم&n ...

خدا به داد دل مون برسه شوهر منم لات بی سر پا س 

بچه طلاق گفتم سختی کشیده نگو بوی از انسانیت محبت نچشیده درک نمیکنه

چطوری 

عزیزم من تایپیک های قبلیتو خونده بود البته اگه اشتباه نکنم امیدوار بودم شوهرت سر به راه بشه وبتونی زندگی تو نگه داری 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
بچه نوزاد وبه پدر نمیدن تا پنج سالگی باید پیش مادر باشه

من تو خونه م نشستم کو شوهر زندگی کنم او گذاشته رفته زبون میزنه بچه میگیرم مادر خوبی نیستی نمیخوام بچه م به تو بره

اگه شرایط نگهداریش نداشته باشی میتونی از ساعت اول بدی به پدر 

خدا به داد دل مون برسه شوهر منم لات بی سر پا س  بچه طلاق گفتم سختی کشیده نگو بوی از انسانیت مح ...

آفرین

شوهر منم هیچ بوویی از انسانیت و مردونگی نبرده 

نقل دهنش فحش بود 

اووففف نگم برات ک برام زارزار گربه میکنی

غقط جون خودت راحت کن مثل یه خاان زندگی کن

برن گم شن همشوون

2706