2737
2734
عنوان

دخترم

159 بازدید | 9 پست

دخترم امروزخیلی بیحاله کم بازی کرده زیادم بیرون میریم منوشوهرم ماسک میزنیم دخترم نه چیکارکنم خیلی دلم براش میسوزه هیچی نمیخوره خیلی میترسم😭😭😭

انشاءلله که۹۹/۹/۹مشغول درس خوندن باشم🤩

خدای نکرده تب نداره؟ یا ایهال؟ 

حتما کم خوابیده که بیحاله؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله چیزی نیس چراخیلی بیرون میرید؟ خب نریداگه واجب نیس

نه دخترم چون همیشه جای شلوغ بوده خونه بودنی دلش میگیره

نه دخترم چون همیشه جای شلوغ بوده خونه بودنی دلش میگیره

باورکن همه بچه هادلشون میگیره

دخترمن ۵ماهه هییییچ جانبردمش...حتی شکل تاب وسرسره ندیده

دختری که قهرمان اسکیت بود وازشهریورپارسال اسکیت به پاش نکرده

براش له میزنه

ولی دیگه توجیه شده ست 

2738
باورکن همه بچه هادلشون میگیره دخترمن ۵ماهه هییییچ جانبردمش...حتی شکل تاب وسرسره ندیده

اجی من خیلی احساسیم میبینم غمگین نشسته دلم میسوزه نمیدونم چیکارکنم ازیطرفم زیادنمیخوام خونه اینواون عادت شه

عزیز انشاالله چیزی نیست،ولی خواهشا  از ماسک و دستکش کودک استفاده کن،سایت پزشک کالا داره با قیمت مناسب مخصوص کودک هم هست،بدون اینا اصلا جایی نبر،پارک هم جاهای خیلی خلوت یا مواقعی که هیچ کس نیست برین