2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا اینطوریم نیست

اما باید خیلی مواظب باشه نکنه اگر بکنه برای هر براکت باز باید هزینه بدی

من یه بار گز خوردم یکیش کن

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2728
روزای اول خیلی درد داره یا قابل تحمله؟

دردش یه بار فقط خیلی بود که از دردش، سرمم درد گرفت

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
نه بابا اینطوریم نیست اما باید خیلی مواظب باشه نکنه اگر بکنه برای هر براکت باز باید هزینه بدی من ی ...

شما انجام دادی عزیزم؟ بعد از یه مدت راحت غذا میخوردی؟

هر فک ۱۰ تومن

واقعا؟؟؟من باید فکم جراحی بشه ...دکتر گفته قبلش باید ارتودنسی کنی که فکت اماده عمل بشه ...نمیدونستم اینقدر گرونه ....عمل فکم ۳۵ میلیون ....دکتر گفته تا دوسال باید ارتودنسی باشه دندونات ...بعداز دوسال هم پول عمل بالاتر میره...😔😔😔😔😔😔

لعنت ب جهانِ تا اَبد غم بودن

نه در حد سوپ و اش که نیست، میتونی پلو و.. هم بخوری فقط نباید به دندونات فشار بیاری، بهداشت هم خیلی رعایت کن حتما هرروز از مسواک و نخ دندون ارتودنسی استفاده کن! بعد از دو سال هم پلاکهای متحرکت رو مرتب بذار که برنگرده، ولی من در مجموع بعدش دندونام دیگه مثل قبل قدرت گاز زدن نداره

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
شما انجام دادی عزیزم؟ بعد از یه مدت راحت غذا میخوردی؟

فقط اوایلش سخته و حس میکنی یه حجم زیادی روی دندوناه بعدش عادی میشه، من الان ارتدنسی دارم، شیش ماهه زدم

دوستان یه سوال ارتودنسی سن خاصی داره؟

بهترین سن دوران کودکی و قبل از نوجوانیه، بعدش دیگه فک رو نمیشه بزرگ و کوچیک کرد و نهایتا فقط دندونها ردیف میشن، من بیست و سه سالگی انجام دادم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706