2737
2734
عنوان

بورس آگاه...تازه واردم لطفا بیاین

644 بازدید | 71 پست

من نمیدونم چطور با برنامه آسا تریدر کار کنم آخه تازه واردم و واسه اینکه فعلا جا بیوفته و بلد شم کارکردن باهاشو ۱/۵میلیون برا شروع دارم لطفا بیاین کمکم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا فقط عرضه اولیه بخر

منم تازه کد گرفتم و برنامه رو نصب کردم

امروز عصر رفتم داخلش چیزی نشون نمی‌داد به خاطر اینه که عصر بازار بورس بسته هست؟؟ 

و این هفته چه روزی عرضه اولیه داریم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2738

خانوما یه سوال دارم

تو کارگزاری مفید سهام عدالتمو فروختم چقدر طول میکشه پولش بیاد تو حسابم؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
منم تازه کد گرفتم و برنامه رو نصب کردم امروز عصر رفتم داخلش چیزی نشون نمی‌داد به خاطر اینه که عصر ب ...

چهارشنبه هست عزیزم

من با سایت کار میکنم

کدوم کارگزاری؟ 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

من اصلا سجام ثبت نام نکردم بدون ثبت نام تو سجام رفتم سهاممو تو کارگزاری مفید فروختم اینجوری مشکلی پیش نمیاد؟

و اینکه پولش کی میاد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
چهارشنبه هست عزیزم من با سایت کار میکنم کدوم کارگزاری؟ 

کارگذاری آگاه هستم

عرضه کدوم شرکت ها هستن و به نظرت خوبه که بخرم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2706