2726
عنوان

بچه ها به نظرتون به زندگی عادی برمیگردیم؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااااای منم همینطور دلم خیلی تنگ شده انگار یه گرد غم و مرگ پاشیدن توی جهان البته عصر آکواریوس هست و ...

دقیقا انگار دیگه هیچی حال مردمو خوب نمیکنه

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
2728
آخه چقدر؟😢😢اگه خیلی طول بکشه چی؟خیلی سخته اینطوری زندگی کردن

سخته. اگه اسفند بهمون می گفتن قطعا تا تیر و مرداد طول می کشه تحمل کردنش خیلی برامون سخت تر می شد. ولی امیدوار بودیم که زودتر تموم بشه. همین امید به آدم انگیزه می ده که صبر کنه. چند ماه گذشت...هر چی می گذره به واکسن هم نزدیک تر می شیم. آمار هم شروع به کمتر شدن بکنه خیلی خوب می شه. ولی حتما تموم می شه. این روزا اولا که شدیدا باید مواظب باشیم. دوما روحیه مونو حفظ کنیم. سر خودمونو گرم کنیم. حال روحیمونم خوب نگه داریم که قدرت صبر کردن داشته  باشیم. مبتلاها هی کم و کمتر بشه. عید امسال، سوت و کور بودن عید پارسال رو جبران کنیم! غصه نخور. همه ی کارایی که بالا اسم بردی رو دوباره انجام می دیم.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
من تو خونه هم باشم آرایش دارم روحیه خود آدم عوض میشه 

درسته. منم همیشه آرایش دارم. کم یا زیاد...ولی اگه نداشته باشم یا سرو وضعم نامرتب باشه روحیه ی خودم نابود می شه. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
سخته. اگه اسفند بهمون می گفتن قطعا تا تیر و مرداد طول می کشه تحمل کردنش خیلی برامون سخت تر می شد. ول ...

چقدر حرفاتون آرامش میده 

مرسی واقعا😍😍😍😍😍😍😍

دقیقا انگار دیگه هیچی حال مردمو خوب نمیکنه

اره بخدا همه هم همینطور شدن حالا یه عده سعی میکنن خودشون بزنن به اون راه که اتفاقا کار خوبی میکنن و یه عده هم هرکار کنن نمیتونن وضعیت مملکت هم که اسفباره همه چی گرون اوووف کاش بگذره تو دوره ی بدی هستیم

اره بخدا همه هم همینطور شدن حالا یه عده سعی میکنن خودشون بزنن به اون راه که اتفاقا کار خوبی میکنن و ...

دقیقا 

تا همین ۶ ۵ سال میشم اوضاع خوب بود ی دفعه همه چی بهم ریخت

2706