2737
2739

قیمتا شدن چندبرابر فقط میتونم نگاه کنم وسایلا نمیتونیم بخریم هیچی 😭😭😭

من و ابجیم از یک کاربری استفاده میکنیم لطفا گیج نشید.....در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همدردیم چیزی خریدی؟ 

ن هیچی گذاشته بودم وام بگیریم با پولی ک بابام میده ی سره همه چیزو بگیرم و این اشتباه من بود😞😞😞

من و ابجیم از یک کاربری استفاده میکنیم لطفا گیج نشید.....در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.💚
2738
ن هیچی گذاشته بودم وام بگیریم با پولی ک بابام میده ی سره همه چیزو بگیرم و این اشتباه من بود😞😞😞

منم منتظر وامم بابام ک بیخیال😣

من یه سرویس چینی و دوتا سرویس قابلمه و یه سرویس قاشق چنگال خریدم فقط

خدا کمکمون کنه 

کی میری؟ 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱

بیا جهاز منو ببر

5 ساله عقدم قسمت نشده برم سر خونه زندگیم و خدا میدونه کی قسمت بشه

انگاری سهم من از این زندگی فقط حسرت بود

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

یخچالی ک من خریدم 3 تومن الان بالای 20 تومنه 

و چخچال من هنوز از تو جعبه درنیومده ک استفاده بشه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔