2733
2734
عنوان

ازو اسپرمی

160 بازدید | 12 پست

سلام دوستای گلم ...یه گروه زدیم ..ک همسرانشون ازو اسپرم هست...اگ شما هم دوست دارید عضو این گروه بشین..درضمن کسانی ک با وجود ازو اسپرم الان باردار هستن ...توی گروه کسانی هستن ک الان اردکان یزد هستن وتازه برگشتن ...درمان طب سوزنی برای ازو اسپرمی پیش اقای دکتر محبوبی..

azospemi اینم لینکش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم ازواسپرمه

منم شوهرم ازو اسپرم هست بیوپسی بیضه هم انجام دادیم اسپرمی پیدا نشد ...ولی دوستانی ک توی گروه ما هستند دقیقا شرایط ما رو دارن بیوپسی شون هم صفر بوده والان باردارن ...

2731
آزو اسپرمی غیر انسدادی آیا امیدی هست؟

منم شوهرم ازو هست بیوپسی مون هم صفر ..توی این گروه کسانی هستن ک دقیقا شرایط مارو دارن والان باردار ن بپرسین از گروه احتمالا جواب میدن..

2738
سقط شد

عزیزم الان تاپیک هاتو خوندم ..انشاا...خدا ب ما صبر بده ...میگم شاید خواست خدا بوده ک شما از خودتون وشوهرتون بچه داشته باشین نه از یه مرد دیگه...شاید حرفم مسخره ب نظر برسه ولی الان کسانی هستن ک شوهرشون ازو بوده والان باردارن ....!چ جوری با طب سوزنی ...من خودم نرفتم ولی توی این گروه بالا کسانی هستن ک واقعا جواب بیوپسی شون صفر بوده ...صفر وطبیعی باردار شدن بعضی ها هم با iui...ivf

عزیزم الان تاپیک هاتو خوندم ..انشاا...خدا ب ما صبر بده ...میگم شاید خواست خدا بوده ک شما از خودتون و ...

من حاضر نیستم به خاطر بچه به خودم این همه سختی بدم زندگی رو تعطیل کنم برم طب سوزنی