2733
2739

من امروز گرفتم لیوان و کوبیدم تو اپن نصف لیوان شکست تمااام تیکه هاش پاچید تو صورت ابجیم و مامانم خداروشکر نرفت تو چشمشون بعد با همون نصفه دیگش میخواستم ابجیمو بکشم و مامانم جلومو گرفت گوشیمم محکممم کوبیدم تو دیوار از فاصله چند متری

وقتی دوازده سالم بود چاقو ور میداشتم تو دعوای خونوادگی بازم مامانم جلومو میگرفت

ابجیم دوازده سال از من بزرگتره یبار با پام هولش دادم کله ملخ شد

بخدا بگید وحشی جمع میکنم از ایران میرماااا😐

بخاطر مشکلات روحیم اینطوریم ولی در اصل خیلییییی مهربونم

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وحشی نه،ولی اگه واقعا اینطوری حتما برو پیش روان پزشک،چون شما از لحاظ پرخاشگری واقعا مشکل داری،اینکه حس قتل یه نفرو داشته باشی و اینا،خیلی علائم بدی ان و تو زندگی آیندت حتما مشکل میشه برات

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

من فقط ۹ سالگی تشنم بود خیلی معلمم سر کلاس نذاشت برم اب بخورم لیوانو زدم تو دیوار بنده خدا تازه زایمان کرده بود معلمم زار زار گریه میکرد 

تنها مورد همون بود

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
منم‌زود از کوره در میرم

کنترل اصلا ندارم

تا میخواستم خودمو کنترل کنم لیوانو نکوبم دیدم کار از کار گذشته

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!
من فقط ۹ سالگی تشنم بود خیلی معلمم سر کلاس نذاشت برم اب بخورم لیوانو زدم تو دیوار بنده خدا تازه زایم ...

حقش بود😂

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706