2737
2734
عنوان

بهم میگه😔😔😔اون یکی رو ترکوند😒

199 بازدید | 37 پست

خانوما شمام اینجورین 😔

عشقم بهم میگ زیاد غر میزنی 

بخدا اصلا اهل گیر دادن و غر زدن نیستم‌

ولی چن بار شده میگ( کم غر بزن ای واااااای )

😔

بخدا فکرم فقط پیش اونه 

خیلی هم همو دوس داریم 

ولی نمیدونم چرا این مردا انقد کلی نگرن 

ولی من خیلی ب جزیات اهمیت میدم 

چیکار کنم 

چجوری رفتار کنم 

کسی رو ندارم بهش بگم یا ازش بپرسم 

میشه راهنمایی کنین 

مثلا امروز یکم سر سنگین بودم 

فقط ی بار زنگ زدم حرف زدم 

دیگ ن حرفی ن چیزی 

یکم بعد میاد تا حرف بزنه 

دیروز بهش گفتم کم وقت میزاری برام 

واقعا هم اونطوریه 

کلا ۱ ساعت حرف میزنیم طول روز 

ولی نمیگما علافه و وقت داره و زنگ نمیزنه 

ولی ادم حتی ۵ دقیقه هم وقت نمیکنه زنگ بزنه حالمو بپرسه ؟ 

بیشتر شبا حرف نیزنیم تلفنی

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐😐😐 هوووف یک ساعت در طول روز کمته؟؟توقعتو بیار پایین بابا آویزون نباش زیاد چون از دستت میره

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
😐😐😐😐😐 هوووف یک ساعت در طول روز کمته؟؟توقعتو بیار پایین بابا آویزون نباش زیاد چون از دستت میره

زیاده؟ 

😭😭😭

مگ شما چقد حرف میزنین

اره جونم

بنظرم تو آدم وابسته ای هستی مهر طلبی و یهت قول میدم تا یه ماه دیگه طرف دیگه اسمتم نمیاره چون ضعیفی 

ببین من همین دیروز کات کردم از یه رابطه یه ساله

میدونی چرا؟؟ دقیقا وقتی جدیش گرفتم وقتی آویزونش شدم اون رفت تا قبلش دختر مستقلی بودم که اون دربرابرم. احساس ضعف داشت 

گرفتی چی میگم

2738

ببین عزیزم کلا درست نیس اینکه همش به فکرش باشی و همش تو ذهنت باشه

مگه خودت درس کار یا مشغولیت نداری؟

اگه نداری خودتو مشغول کن چون با اینجور رفتارا به طرفت حس خفگی دست میده 

بعداز یه روز کاری خسته کننده وقتی باهاش حرف می نی سعی کن شادش کنی و انرژی مثبت بهش بدی و خودت قطع کننده ی تماس باشی اونجوری ترغیب میشه بیشتر باهات وقت بگذرونه ولی اگه ب این فک کنه ک وااای الان زنگ بزنم میخاد بگه چرا دیر زنگ زدی چرا کم صحبت کردی و  فلان و... بیخیال میشه 

سعی کن کمتر از ایشون خودت  مشتاق نشون بدی مردا عاشق خانم هایی میشن ک استقلال دارن برای زندگیشون برنامه دارن و ررای وقتشون ارزش قائلن

زیاده؟  😭😭😭 مگ شما چقد حرف میزنین

منکه با شوهرم الان پنج سال هست ازدواج کردیم ولی دوست هم که بودیم روزی سه بار یا چهار بار اونم هربار درحد ۵ ۶ دقیقه حرف میزدیم.‌‌اویزون نباش زیاد برا خودت میگم 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
بنظرم تو آدم وابسته ای هستی مهر طلبی و یهت قول میدم تا یه ماه دیگه طرف دیگه اسمتم نمیاره چون ضعیفی&n ...

اره خیلی وابستم میدونم 

خیلی دوش دارم 

اونم عاشقمه 

منم ۱ ساله 

چیکار کنم اخه 

جز گوشی تفریح دیگ ای نیس تو این کرونا دلم میگیره و تنگ میشه 

ولی امروز خودمو تنبیه کردم و زنگ نزدم 

بنظرم تو آدم وابسته ای هستی مهر طلبی و یهت قول میدم تا یه ماه دیگه طرف دیگه اسمتم نمیاره چون ضعیفی&n ...

چجوری مستقل باشیم تو رابطه؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
ببین عزیزم کلا درست نیس اینکه همش به فکرش باشی و همش تو ذهنت باشه مگه خودت درس کار یا مشغولیت نداری ...

واااااای کل حرفامو زدی

اره میگ وقتی شبا میام خسته و کوفته تو بی حال حرف نیزنی میخام سرمو بکوبم رو دیوار 

همشو درست گفتی 

ولی اخه مشغولیتی تو این کرونا تدارم

اره خیلی وابستم میدونم  خیلی دوش دارم  اونم عاشقمه  منم ۱ ساله  چیکار کنم اخ ...

کتاب، ورزش، کاردستی، رمان. هرچی غیر از اون. سرتو شلوغ کن کم کم این وابستگی ات کم میشه دست نیافتنی میشی

2706