2737
2739
عکس میدی ببینمت😍😍😍😍😍

اک قر بچه ها دیدن ...میترسم دوباره وقیح اومده

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم‌‌.واقعا هودمو دوس دارم و میگم چرا من مدلینگ نشدم!قدم بلند۱۷۴وزنم ۷۶(بایه زایمان)ک راضیم از وزنم شیردهیم تموم شه رژیمو ورزش‌.چهرمم خدایی عالیه چشمام درشت ابروهام بالا بینیمم خوبه لبای معمولی ناناس دست خدا درد نکنه😁

2728

اینجا

یه کاربر بود اسمش یادم نمیاد اون خیلی خوشگل بود

قله خانوم😃☝

اون بالام هس دیدمش قشنگه ماشالا

و لیدا..... 😂ملقب به لیدی گاگای سایت🙂😝

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
اونایی ک میگن خودم خوب عکسم بدین ما هم ببینیم خوشگلترین دخترارو😂😂😂

نمیدم😅😅😅

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

یکی از همکلاسیام اسمش مائده بود 

عااالی بود

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2738

وای خدایا یه بار رفتم تو یه موبایل فروشی 

ی پسر هم اونجا بود 

قشنگترین آدمی ک تو زندگیم دیدم 

چشم سبز

سفید 

تپل 

فکر ۱۰ _ 12 ساله بود 

دلم میخواست فقط بمونم نگاهش کنم 

اما چیزی ک میخواستم رو نداشتن و زود از مغازه اومدم بیرون 

بعد از چتد سال هنوز از یادم نرفته

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
اک قر بچه ها دیدن ...میترسم دوباره وقیح اومده

زوری پاکش کن دیگه خیلی دوست دارم ببینمت 😭😭😭😭😭

خدایا باهات قهرم خدا صدام نمیشنوی خدایا دنیات دیگه بوی زندگی نمیده خدایا تو را به خدایی ات قسم تمومش کن خیلی خسته ام
خودم‌‌.واقعا هودمو دوس دارم و میگم چرا من مدلینگ نشدم!قدم بلند۱۷۴وزنم ۷۶(بایه زایمان)ک راضیم از وزنم ...

😌عسک

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
اینجا یه کاربر بود اسمش یادم نمیاد اون خیلی خوشگل بود قله خانوم😃☝ اون بالام هس دیدمش قشنگه ماشال ...

شلام

2706