2726

با یکی 6 ماه پیش دوست شدم اوایل زیاد باهاش خوب نبودم اما اون خیلی خوب بود اولین باریم ک همو دیدیم زیاد خوب نبود چیزی ولی بعد اون ی مدت خیلی خوب شدیم یدفه خودش دعواهارو شروع کرد یکم بعدم گف باید تموم کنیم .گف من بخاطر درس و دانشگاه نمیخوام یسال با کسی باشم خودمم فعلا نمیخوام گف بیا دوست عادی بمونیم شاید یکی دوسال دیگه برگشتیم بهم منم قبول نکردم بعد چنبار بهم پیام داد ک حالمو بپرسه منم گفتم نمیخوام باهاش حرق بزنم سه هفته پیش ی چیز فان فرستاد منم جواب ندادم دیگه. بعد سه روز پیش پیام داد سلام خ بی بعد سری پاکش کرد.دیشب دیدم ی قلب گذاشت تو بیوش:)

بنظرتون برمیگرده؟اصلا دلیل کاراش چی میتونه باشه؟

اینم بگم ک ما تو اون 3ماهی ک باهم بودیم فقط دوبار بیرون رفتیم .بخاطر همین میترسم دیگه پشیمون نشه برگرده😑

میدونه خیلی دوسش دارم ولی..

بنظرتون برمیگرده؟تاحالا واس خودتون پیش اومده همچین چیزی طرف بره ی مدت با یکی دیگه بعد برگرده؟ این که ما دوبار فقط بیرون رفتیم امکانش هست برگرده؟😑

خودشم اوایل دوسم داشت😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیخام ناامیدت کنم ولی کسی که آدم واقعادوس داشته باشه نمیره حالا به هر بهانه ای....

متاسفانه این روزها این دوستیا باب شده وممکنه یکی از طرفین وابسته بشه که این اصلا خوب نیست وکار عاقلانه اینکه تا از کسی مطمعن نشدی بهش دل نبندی همین.....

2706