2733
2734

سلام من هفته ۱۲ بارداری هستم و داخل شکمم یه چیزی سفت میشه و منقبض میشه و ول میکنه انگار یکی از داخل توی شکمم رو با دستش جمع میکنه یعنی بچه تکان میخورد یا اگه تکان بچه تیس چیه علتش کسی تجربه داره به من بگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
[QUOTE=145426626]گلم واسه فهمیدن تکون بچه زوده  . روده !!!!!

چیه خیلی عجیبخ؟ جا کمه.‌فرایند. هضم ب خاطر بارداری کند سده.‌قشنگ حرکت باد در روده و یا اسپاسم های روده و یا ماجرهای دیگه مربوط بهش پیش میاد.‌انقد هم‌تعجب نکن سرچ کنی،سایت ها میبینی 

حالا چون این جواب دوس داری، پس بچه س.

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738

منم داشتم دکترم گفت اسپاسمه روده و گاهی عضلات رحمه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
الان که تکون نمیخوره من تو هجده هفتم اصن تکون نمیخوره 

منم اولی رو ۲۲ هفته فهمیدم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
چیه خیلی عجیبخ؟ جا کمه.‌فرایتو هضم ب خاطر بارداری کند سده.‌قشنگ حرکت باد در روده و یا اسپاسم های رود ...

چه قدر خشن مگه چی گفتم حالا خوبه شما هم بارداری یه خورده آرامش بد نیس 

منم داشتم دکترم گفت اسپاسمه روده و گاهی عضلات رحمه

واقعا چه جالب برام خیلی عجیب بود چون خودم سندروم روده داشتم ولی به این شکل نبود و گاهی باد خیلی زیاد تو شکمم بود و فشار ولی این یه حور دیگس ولی خوب منطقیه چون برای تکون خوردن تی نی زوده ...بازم ممنون از راهنماییتون دوست  عزیزم

چه قدر خشن مگه چی گفتم حالا خوبه شما هم بارداری یه خورده آرامش بد نیس 

خب کاش چیزی میگفتی. سوال پرسیدی من اتدازه علم و سواد خودم‌گفتم. نپسندیدی. اشکالی نداره.‌ مبتونستی عکس العمل تسون ندی و یا مخالفت کنی و بگی اشتباه میکنم. 

اینکه جملات من رو فقط را گذاشتن علامت تعجب تکرار کردی! جز مسخره کردن چ معنی میده؟ اونیکه تاپیک میزنه اول باید خونسردیش حفظ کنه. بعد بقیه.‌

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706