2737
2734

اگه بسیار انسان و باشعور و با اخلاق باشه 

ظاهرشم بالای متوسط درآمدش نصف شما 

یه خونه کوچیک و ماشین معمولی 

سنتونم بین ۳۲ تا ۳۵ 

با اختلاف سنی دو سه سال باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره به خودتون ،مثلا من میدونم هی مقایسه اش میکنم هی میگم کاش با یکی سطح بالاتر خودم ازدواج میکردم،و اینکه بستکی به سطح خواستگارام و تعوادشون تو این مدتم داره 

اگه مورد خوب و خیلی عالی نداشتم قیافه و خانواده انچنانی هم نداشته باشم با اون رنج سنی میپذیرم

ممنون میشم واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین   
2731
سرزنش نکنید فقط میخوام جواب خودتون و دلایل رد یا پذیرش رو بدونم

خودت چی برات مهمه؟ میدونی که الان ارشد گرفتن کاری نداره ،بره دانشگاه ۴ تا کتاب پاس کنه میشه مدرک گرفت 

میمونه درامدش و زندگیش؟ 

انتخاب اون که تورو خواسته بخاطر شرایطتت بوده؟ 

پول برات مهمه؟ تا حالا خواستگار بهتر از ایشون داشتی؟ وضعیت خانوادش؟ دقیقا چند سالشه؟

نکنه شما چون سنتون کمی بالاست میترسید...

2738

اگر سنم بالا رفته باشه و انتخاب بهتری نداشته باشم مجبور میشم انتخابش کنم ولی بعدا ممکنه مشکل پیش بیاد چون رفتار و برخورد اونی که دانشگاه رفته با اونی که دانشگاه نرفته خیلی فرق میکنه

خودت چی برات مهمه؟ میدونی که الان ارشد گرفتن کاری نداره لره دانشگاه ۴ تا کتاب پاس کنه میشه مدرک گرفت ...

سن که خب بالاست 

اما خواستگارای با شرایط بهتر خیلی اومدن ولی شعور یا فرهنگ و ادب یا اخلاقیاتش یا حتی ظاهرش مورد پسند نبوده 

ولی خب صبر کنه آدم مسلمه بهتر میاد نه .....؟

من بودم احتمال زیادآره چون میگی شعوراخلاق انسانیت داره ظاهرشم متوسط به بالاایناتواین دوره زمونه کم چیزی نیست میتونی بیشتربهش فکرکنی

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
اگر سنم بالا رفته باشه و انتخاب بهتری نداشته باشم مجبور میشم انتخابش کنم ولی بعدا ممکنه مشکل پیش بیا ...

اون دانشگاه رفته و نرفته رو رو قبول ندارمم،ار چند خودم و همسرم تحصیلات دانشگاهی داریم... البته مورد هست که فرق میکنه... اما نمیشه تعمیمش داد و بگی ۱۰۰ درصد همه...

2706