2733
2734

مجبور نیسی بری نمیخای نرو

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودش باید شعورش بکشه عروسی نگیره..شمام ب فکر خودت وخانوادتی نرو

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2738

ی هدیه خوب واسش بفرست اگر آدم فهمیده ایه راستشو بگو بگو واسه کرونا نیومدی اگرم که نه بگو به خودم شک دارم که کرونا دارم یا نه ترسیدم بیام فک و فامیلتو مبتلا کنم البته دور از جونت😊

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
یعنی شب عروسیش برم پیشش بهش تبریک بگم هدیه بدم برگردم؟

نههههه 😑😑😑 این چیشد پ

ما میخایم کلا توی اجتماع نری 

براش یه تیکه جهزیه کوچیک یه دکوری چمدونم هر چی در توانته بخر به ادرس خونشون‌ پیک کن با کارت پستال

شعور داشته باشه ذوق هم میکنه

بعدم خونوادتو بهونه کن بگو نمیزارن 🤭

آدم امن زندگی آدم ها باشیم...🦋
ی هدیه خوب واسش بفرست اگر آدم فهمیده ایه راستشو بگو بگو واسه کرونا نیومدی اگرم که نه بگو به خودم شک ...

اینم فکر خوبیه،بگم‌مریضم و سردرد دارم.هدیه که پول میخوام بدم‌چجوری بفرستم براش؟🤦‍♀️

2706