2733
2734
عنوان

بچه ها داداشم میتونه زن داداشمو طلاق نده ؟ خب

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کن وحشیه ۹ سال بزرگتره داداشم لیسانسه این خانم تا سوم دبستان خونده زششتتتتتت خانوادشم معتاد و د ...

چه صبری دارین شمااااا. من بودم دور اون داداشه و زنشو یه سیم خاردار میکشیدم

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.
2728
یا خدا😓😓😓 از چاله میدون اوردینش؟

ما نمیخواستیم تعریف کردم قضیه رو ببین جوریه خجالت میکشیم کسی ببینش مثل مادر وپسرن با داداشم سنش بالاست فک کن شلوار لی ابی گشاد میپوشه با جوراب مشکی کفش پاشنه بلند مخمل مانتو کرپ کار شده پولک دوزی با چادر توری 😫 بعد ماها همه امروزی هستیم مسخره مون میکنه میگه این لباسا چیه مثل گداها چون ما مانتویی هستیم به داداشم میگه اینا خرابن با مانتو میرن بیرون حجاب ندارن 

داداشت مقصر خوب  دعواست دیگه تو هر خونه ای پیش میاد نمیخوادش طلاقش بده میخوادش هم بره سر زندگی ...

ماهم همینو میگیم میگه دیگه تحملشو ندارم ما تو زندگیشون نبودیم اما انگار خیلی وقته اختلاف دارن 

ما نمیخواستیم تعریف کردم قضیه رو ببین جوریه خجالت میکشیم کسی ببینش مثل مادر وپسرن با داداشم سنش بالا ...

😂😂😂 خدا شفاش بده 

عجب موجود چندشیه

برین باطل کنین اسم دادش و زنداداششت چیه؟

باورت میشه تا حالا رفتیم دعا داشته باطل کردیم مجدد میره دعا میگیره اصلا این خانواده عمم از اول معروف بودن به دعا نویسی تو خونمون یکسره دعا پیدا میکنیم چند وقت پیش تو گلدون بود باز یبار یه متر دعا رو به پارچه لباسی من دوخته بود تو بالش و ....

2738
2706