2726
عنوان

دخترم ....

521 بازدید | 24 پست

۴سالشه . با پدرشوهرم اینا یه ساختمونیم . جلومون پارگینگ عمومیه . دخترم میره بازی میکنه بیرون . بچه هایه دیگه میگیرن میزننش . باز میره . 

یه دوست پیدا کرده بود واسه خودش باهم بازی میکردن .امروز با گریه اومده میگه دوستم بامن بازی نمیکنه منو میزنه ...  از خودش بلد نیست دفاع کنه 

اصلا کسی رو نمیزنه . دلم واسش سوخت یه لحظه ...😢😢 

چرا تو این وضعیت بچتو میفرستی بیرون😐🥴

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

الهییی😍😍❤️

بهش بگو هرکی یدونه بجاش دوتا بزنش😁😁😍

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر پنج ساله منم همینجوره 

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

آخ بمیرم 

باهاش برو تو کوچه و اگه کسی باهاش بد برخورد کرد دعواش کن و همون موقع بهش یاد بده اگه دفعه ی بعدی این طور شد تو هم این کارو کن

میشه لطف کنید واسه امواتم صلوات بفرستین؟مرسی❤

بخاطر کرونا نذار بره بیرون

بچه چهارساله هم تنها نمیفرستن بیرون خطرناکه

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
قبل از بچه آوردن ۴ تا کتاب بخونید تا تربیت درست داشته باشه  از طرف یک زخم خورده از والدین

دوست داشتی پدر مادرت برات چیکار میکردن؟

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
پدرشوهرم‌مثلا جلویه دره همیشه . مثلا البته 

عزیزم تو کوچه فقط بی ادبی یاد میگیره تو خونه باهاش بازی کن سی دی آموزش زبان و نقاشی بگیر بهش یاد بده یا نهایت تو پارکینگی جایی اونم نیم ساعت در روز دوچرخه سواری کنه،کرونا به کنار ،توکوچه با بزرگتر از خودش میچرخه خوب نیست،از یه مرد مسن هم توقعی نیست خودشو با بچه ها درگیر کنه

هر چیز که در جستن آنی آنی!
2706