2733
2734

مامان عشقم عمل كرده بودبعد هميشه چون بهم زنگ ميزنه امروزمن زدم واسه احوال پرسي به خواهرش زدم ولي مامانش مسكن گرفته بود خواب بود

عشقم ميگفت ازخواب كه بيدارشدبهش گفتيم فلاني(من)زنگ زده انقدرخوشحال شده گفته گوشيموبديدبهش زنگ بزنم

شب كه بهم زدانقدرهم صداش گرفته بود يه جوري بهم گفت دخترم مرسي نگرانم بودي ازاون موقع بغضم گرفته گلوم داره ميتركه😢دخترم گفتناش شبيه مامانمه انگار💔ي جوري ميگه خوبي مادركه دلم صدبارميتركه💔

مهربونياش حرف زدناش همش منويادمامان خدابيامرزم ميندازه

حتي خاله هامم اينطوري بام حرف نزدن

بدجوري دلم گرفته...اگه به عشقم نرسم چي

اگه يهويي اين مهرِشو ازدست بدم چي😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نترس ديونه ايني كه من ديدم حتما مياد ميگيرت 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738

عزیزم الان ک داریش از بودن کنارش لذت ببر

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

توکلت بخدا عزیزم

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2706