2733
2739
عنوان

مهمون کرونایی داشتیم😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 84 پست
یکی از دکترای ویروس شناسی انستیتو پاستور و گفت به همین دلیل ممکنه حالاحالاها اصلا واکسنش تولید نشه

اطلاعاتو از پزشكاي خارج ايران پيگيري كن واكسن سازي عالي داره پيش ميره اينا چون خودشون پول ندارن واكسن بخرن ميگن اصلا نيست

نه من يه مقاله خوندم كه گفت اونا كه بار دوم گرفتن در اصل بيماري كه گرفتن از بدنشون كامل بيرون نرفته ...

هیچ کدوم از حرفاشون صحت نداره .همین ها بودن به ملت گفتن ماسک زدن فایده نداره الان میگن بزنید همین ها قرنطینه رو برداشتن بدبختمون کردن.هر روزی یه دروغ جدید به خورد ملت میدن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون گرفتن اما مامان بزرگم اجازه نداد حتی غذا ببریم در خونه .الان هم گفت نه ما میایم بیرون نه کسی د ...

کاش همه یا درصد از فهم وشعور مامان بزرگت رو داشتن بخدا دو روزه برچیده میشد این بساط کرونا.خدا لعنتشون کنه خوش گذرونارو.عزیزم خدا بیامرزه پدر بزرگت رو.برا شادی روحش صد تا صلوات میفرستم .واقعا دردناکه اینجور فوت شدن بخاطر یه عده از خدا بی خبر

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
کاش همه یا درصد از فهم وشعور مامان بزرگت رو داشتن بخدا دو روزه برچیده میشد این بساط کرونا.خدا لعنتشو ...

ممنون عزیزم انشالله داغ عزیزانتون رو نبینید  واقعا سخته نه مراسمی نه دورهمی که حداقل به هم بشه دلداری داد  

2728
اطلاعاتو از پزشكاي خارج ايران پيگيري كن واكسن سازي عالي داره پيش ميره اينا چون خودشون پول ندارن واكس ...

من به همون اطلاعات پزشکای داخل کشور اعتماد دارم، درضمن اینا همش تو مرحله آزمون و خطاست وقتی میتونی بگی عالی پیش میره که رو نمونه انسانی جواب بده، فعلا تنها راه، پیشگیریه به جای اینکه دلمونو خوش کنیم که اگه همه بگیرن ویروس ضعیف میشه و آنتی بادیش تولید میشه

خدایا هزار بار شکرت
اره سه چهار هفته میشه

یه سوال خانوما 

من دوهفته قبل از زایمان سه روز بیمارستان بستری شدم آمپول ریه تزریق کردن بهم بعد از اون کمک کم گلو درد گرفتم خلط دار بدون سرفه دوهفته بعد که زایمان کردم چند نفراطرافم گرفته بودن و چند روز گذشت فهمیدم و از خونه مامانم برگشتم خونمون و شوهرم مراقبت هارو انجام داد اما گلو دردم که تازه خوب شده بود برگشت همون‌طور خلط دارو با سرفه های تک وتوک .یه ماه بعد خوب شد ممکنه کرونا بوده باشه اما خفیف بخاطر آمپول ریه؟ 

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
یه سوال خانوما  من دوهفته قبل از زایمان سه روز بیمارستان بستری شدم آمپول ریه تزریق کردن بهم بع ...

نمیدونم .خانواده مادرم همه گرفتن اما اون قدر حال روحیشون بد بود که صحبتی نکردن فقط پدر بزرگ و مادربزرگم تنگی نفس و تب و لرز داشتن بقیه استفراغ و بدن درد 

2738

من مرض دارن ک الکی بگن زیاد شده من امروز مامانمو بردم پیش دکترش متخصص ریه دکتری ک هروقت ما میرفتیم فقط دو نفر تو مطبش بود امروز دیدم بخدا کلا حیاط و بیرون صف بسته بودن برای نوبت همشونم کرونا داشتن ی وضعی بود مام ترسیدیم فلنگو بستیم اومدیم خونه اصلا نرفتیم پیش دکتر

۲ روز

خوب حتما داشتا و خوب شده رفته مسافرت اومده خونتون پاک بوده

نگران نباش استرس بدتره اگر علایمت بیشتر شد برو دکتر

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
اره ایمنی بدناتون میره بالا اینجور که مردانی میگفت من خودمم مشهدم تو دو هفته اخیر همه فک و فامیل و س ...

جرفتون مطابق اطلاعاتی ک میدن نیست.‌ گفتن مقاومت ابجاد‌نمیکنه. هر فردی ممکنه دوباره بگیره.‌فقط چون هر فرد یه حدی بروز میکنه، خوبیش اینه ک اکه فرد نمیره و بستری هم نشه، فرد خیالش راجته هر  فعه واسه اون در همین حده.‌پس واسش مهم‌نیس

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
خیالش راحت بوده که خودش دیگه نمیگیره دیگرانم براش مهم نیس

اتفاقا دکتر به یکی از فامیلای دورمون که کرونا گرفته گفته فک نکن یه بار گرفتی دیگه نمیگیری

میگف بدن تو خیلی ضعیف تر شده زودتر از همه میگیری اگه یه بار دیگه بگیری خدای نکرده زنده نمیمونی

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2706