2737
2734
عنوان

کوتاه اومدن

385 بازدید | 32 پست

سلام دوستان عزیزم 

تاحالاواسه دوست پسرتون یاشوهرتون برای موضوعی شماکوتاه اومدید

من خودم دوست پسرم نمیزاره اینستاوصل کنم کوتاه اومدم وصل نکردم نمیخوام جوری بشه که عادت کنه توزندگیم بهم خیلی کارهاورفتارهاروکنه نمیدونم چطوری جلوش واستم‌

به نظرم ازش دلیل بخواه که چرا نمیزاری چون از الان اگر بخوای کوتاه بیای همیش باید کوتاه بیای ولی من ۶ساله ازدواج کردم فهمیدم با دعوا نمیشه کاری پیش برد

من خودم با ارومی کارمو پیش میبرم سختگیره ولی مثلا جای تو بودم میگفتم وای دلم خیلی میخواد اینستا نصب کنم ی چند نوع غذا یا هنر دستی چیزی حالا هرچی خودت میدونی یاد بگیرم 

بعد خودش میاد واسم نصب میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر بی معنی بود دلیلش چندساله دوستین؟خودت چند سالته؟

من ۲۹سالمه خردادرفته توسه ساله رابطمون 

کلاحساس رو من ماکلادعواهم خیلی بهم داریم خخخ اخه من یسری خراب کاری کردم میگم نکنه ازاونه نمیزاره وصل کنم

2738
دلیل نمیشه تو از کجا میدونی گوشی دیگه ای نداره اگه دلیل اینکه اینستا نمیذاره نصب کنی غیرت ...

عزیزم من بهش اعتمادکامل دارم ازاون پسرهانیست

غیرت داره ولی بددل نیست میگم شایدبخاطرکارهای من وحرفی منه

عزیزم من بهش اعتمادکامل دارم ازاون پسرهانیست غیرت داره ولی بددل نیست میگم شایدبخاطرکارهای من وحرفی ...

از ما گفتن بوددددد

من وقتی به خانواده ام گفتم شوهرم بهم خیانت میکنه همگی گفتن باید بری پیش روانپزشک تو دیوونه شدی!!!!!

از ما گفتن بوددددد من وقتی به خانواده ام گفتم شوهرم بهم خیانت میکنه همگی گفتن باید بری پیش روانپ ...

اون شوهرم نیست دوست پسرمه الانم مشکل من اینکه چجوری رفتارکنم که خیلی جاهاکوتاه نیام وچگونه برخوردکنم که باعث نشه باهم دعواوجروبحث کنیم

اون شوهرم نیست دوست پسرمه الانم مشکل من اینکه چجوری رفتارکنم که خیلی جاهاکوتاه نیام وچگونه برخوردکنم ...

ببین اگه بعضی جاها اونم بخاطر تو گوتاه میاد اوکیه

ولی اگه همیشه و همه جا تو کوتاه بیای خیلیی بدهه

هيچ وقت حرف هاي طرف مقابلت رو بدون اينكه دليل منطقي ازش بخواي قبول نكن

اين حرف ها كه غيرت داره و مخت رو ميزنن زياد دليل جالبي نيست و اين رو ميدونيم كه خشت اول چون نهد معمار كج، تا ثريا ميرود ديوار كج

اساس رابطه رو بر اطاعت نذار چون بعدا اذيت ميشي، بهش بگو من عاقل و بالغم، خوشحال ميشم مشورت بدي بهم اما تصميم آخر با خودمه

بنظرم راحت قبول نكن، باعث ميشه امر و نهي كنه بهت و توقع اطاعت بي چون و چرا داشته باشه

2706