2733
2739

چقدر بعضیا بی ناموسن چقدر عوضی ان به متاهلام دیگه رحم نمیکنن....تویه گروه کاشت ناخن عضو بودم این‌عوضی رو نمیدونم کی اد کرده بود اومده پی ویم‌ با پروفایل دخترونه اول اصلا متوجه نشدم این‌ممکنه مرد باشه بعد که عکس خواست شک کردم و اسمشو گفت ر...یدم بهش...نکنین اینکارو اقایون مطمئن باشین زمین گرده یکی یه جایی همینجوری مزاحم زن و خواهرخودتون میشه...الان منم و عذاب وجدان که ندونسته با یه مرد کثیف عوضی چت کردم نمبدونم‌ خیانتع یا نه

مهربونا واسه سلامتی مامان و بابام صلوات میفرستین؟مرسی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مریض زیاده ناراحت نباش . منم تو گروه خیاطی دیدم البته واسا یکی از خانمها پیش اومد

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

من از حماقت خودم عصبی میشم ولی خب نه حماقته و خیانت دیگه علم غیب که نداریم یکم بگذره آروم میشی صلوات بفرس

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706