2726

خونه ما جهنمه 

فقط و فقط دعوای مادر و پدرم

اگه شما این شرایط رو داشتین متاسفانه یا دارین

از تاثیرش تو زندگیتون و مشکلات و خلاصه درد و دل هرچی خواستین بگین 

میزنم ب بیخیالی 😄 

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدترین تأثیر همینه ک صدا ک میاد قلبم وایمیسته

با نامزدم ک حرف میزنم اگ صداشو یکم بلند کنه گریم میگیرع،حالا اون هی میگه من داد نزدم ک منم میگم نععع تو میخوای دعوا کنی

" آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟ "

مامان بابای منم خیلی دعوا می کردند و می کنند.‌

منکه یادم نیس ولی خواهر بزرگم‌میگه بابا همش قهر می کرد و تو رو هم‌برداشت میبرد وقتی کوچولو بودی.

الانم اخلاق بابا خیلی تنده و منکه اصلا باهاش نمیسازم.

بهشون میگم میتونن برن تو خیابون دعوا کنن😂🤦‍♀️🤦‍♀️

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
بدترین تأثیر همینه ک صدا ک میاد قلبم وایمیسته با نامزدم ک حرف میزنم اگ صداشو یکم بلند کنه گریم میگی ...

منم سریع با کوچیک ترین صدایی گریم می گیره و تپش قلب دارم. 

یه بار دکتر بهم‌گفت چرا قلبت اینطوری میزنه آخههه؟؟

فک نکنم تو اطرافیانم دعواهایی به شدت پدرو مادر من وجود داشته باشه خیلی هم روی درسمو روی روحیه م تاثیر بدی گذاشت حالا که یکیشون فوت کرده خونه ارومه ولی خب سخته الانم هنوز تاثیرات بدش هست روم ولی اون موقع کم سن تر بودم اگه الان بود صددرصد عاقلانه تر رفتار میکردم کاری میکردم که زیاد خونه نباشم کتابخونه میرفتم واسه درس خوندن که تمرکز داشته باشم و یا کلاس میرفتم خلاصه خونه نباشم...ولی اون موقع خیلی چشمو گوش بسته تر بودمو زود تسلیم میشدم ولی میدونم رو روحیه ت خیلی تاثیر بدی میزاره اگر میتونی خودتو یکم دورتر کن که شاهد دعواهای کمتری باشی

2706