2737
2734

بچه ها من از بچگی ترس از مریصی داشتم ولی الان چند سال این ترس شده بیماری. وسواس شدید دارم هر روز علائم یه نوع سرطان را تو خودم پیدا میکنم. اینقدر فکرم مشغول و تنم پر ترس که نمیتونم درس بخونم. در حتی نمیتونم با فکر راحت به بچم برسم فقط دنبال راهی هستم برای فرار از این فکر.و اینجوریه که زندگیم داره با ترس و استرس هدر میره.بهم کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینجوری یم بدبختی. هی ام بلا میادسرم بدترمیشم الان مثلا کروناگرفتم استرس اطرلمافیان داره میکشتم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

منم خیلیییی فکرم درگیر چیزای چرت و پرت میشه.مثلا اینکارو کردم فلانی ندیده باشه .یا این حرفو به یکی زدم نره به بقیه بگه ابروم برههه.خیلیییی حالم بد میشه.درکت میکنم.اثرات قرنطینه هم هستااا

خدایا مرسییییی عشقمو افریدی  اوکی؟  اوکی؟
2738
این دارو میخوادها، دارو میخورید؟

نه شانس روان شناس  روان پزشکم ندارم نمیدونم چرا هر چی میرم یه مشت احمق به من میخوره رفتم روان پزشک بهم دارو داد یکی خوردم ۲۰ دقیقه شد انقدر خندیدم حرف میخواستم بزنم نمیشد میخندیدم😣😑بابام قسمم میداد حرف بزنم من میخندیدم☹

نه شانس روان شناس  روان پزشکم ندارم نمیدونم چرا هر چی میرم یه مشت احمق به من میخوره رفتم روان پ ...

نساخته بهت، عارضه داده، همه داروها و همه روانپزشکها مثل هم نیستن، خیلیها از شر وسواس تا حد زیادی خلاص میشن، سه بار در روز حمام واقعا عذابه

2706