2733
2734
عزیزم خوب شدی من از دیشب گوشم سوت میزنه به قول تو الان که شبه دیوونه کنندس😭اعصابم داغونه قرص اعصابم ...

نه

دکتر گوش و حلق و بینی هم رفتم. گفت گوشات جرم داره. شستشو داد. ولی سوت گوشم خوب نشده.

اتفاقا گردن منم درد میکنه. 

قفسه سینم هم سنگینه و نفسم درست بالا نمیاد

شاید عوارض مصرف قرص سرترالین هست.

باید این دفعه به دکترم بگم .

نه دکتر گوش و حلق و بینی هم رفتم. گفت گوشات جرم داره. شستشو داد. ولی سوت گوشم خوب نشده. اتفاقا گرد ...

سلام .شما گوشتون خوب شد؟برا من چهار ماهه شروع شده . کم و زیاد میشه. جدیدا زیاد شده. چی کار میکنین قرصی چیزی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تقریبا دوسال هست که صدا توی سرم میاد بعضی وقتا اینقد زیاد میشه دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار انواع دکتر هم رفتم نوار مغز و ام آر آی چند بار انجام دادم متخصص گوش و حلق رفتم یکسال دارو مصرف کردم ولی خوب نشدم دیگه بیخیال درمان شدم

2728
سلام .شما گوشتون خوب شد؟برا من چهار ماهه شروع شده . کم و زیاد میشه. جدیدا زیاد شده. چی کار میکنین قر ...

سلام.

نه متاسفانه هنوز خوب نشده

دو هفته دیگه وقت روانپزشک دارم 

برم ببینم چی میگه

2738

سلام

اگر فشار خون بالا نداری یه مدت گرمیجات مثل زنجفیل بخور 

*عسل و سیاهدانه* هم خیلی خوبه حتما امتحان کن

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
سلام عزیزم گوشت خوب شد؟ سرگیجم داری یا سردرد

سلام. 

نه متاسفانه. سرگیجه ندارم

یه سری ازمایش و چکاپ کامل دادم. دکتر هم رفتم ارامبخش داد و قرص ویتامین و چندتا قرص دیگه

ولی خوب نشدم

2706