2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شش ماه اینجور بودم خیلی اذیت شدم دکتر رفتم بی فایده بود دکتر گفت بخاطر استرس  واظطراب زیاد هست ...

دکتر چی رفتید؟ 

من الان دو دفعس پیش روانپزشک میرم. ولی یادم رفته بود اینو بهش بگم.دارم دارو میخورم برا استرس و اعصابم

2714

حالت تهوع صبحگاهی هم دارین؟ دوستم هم گوشش مداوم سوت میکشید و هم حالت تهوع صبحگاهی داشت پنج شش تا دکتر هم عوض کرد بهش گفتن مایع میان گوشی ات مشکل داره. تا اینکه ی دکتر دیگه رفت برای ام آر آی نوشت و گفت تو چطور سرپایی؟ مهره های گردنت جابه جا شدن و اون صدای سوت به خاطر فشار مهره به عصب هست. 

دکتر چی رفتید؟  من الان دو دفعس پیش روانپزشک میرم. ولی یادم رفته بود اینو بهش بگم.دارم دارو می ...

عزیزم منم دکتر گوش وحلق وبینی رفتم ،داروهایی که میخورید توی اینترنت عوارض شون سرچ کنید احتمالا تاثیر داشته باشن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
حالت تهوع صبحگاهی هم دارین؟ دوستم هم گوشش مداوم سوت میکشید و هم حالت تهوع صبحگاهی داشت پنج شش تا دکت ...

چه دکتری رفت عزیزم

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..
حالت تهوع صبحگاهی هم دارین؟ دوستم هم گوشش مداوم سوت میکشید و هم حالت تهوع صبحگاهی داشت پنج شش تا دکت ...

واقعا؟ 

اتفاقا صبح ها حالت تهوع دارم. فکر کردم به خاطر قرص اعصابیه که میخورم

2706