2726

يه پست بود مربوط به تاپيك منت كشي شوهر 

يكي نوشته بود شوهر من واسه اين كه باهاش آشتي كنم مياد جلوم ميرقصه بعد اضافه كرده بود با اون هيكل گندش مياد جلوم ميلرزونه 😂😂😂😂 من خيلي خنديدم سر اين پست 

كوري يعقوب يا رسوايي بانوي مصر ؟؟؟؟ اولي عشق است اما دومي تاوان عشق

تاپیک خاطرات دوران نامزدی و عقد

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا پست هایی که کاربرا میزارن تاپیک ها رو خنده دار میکنه خیلی خوب تیکه میندازن

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2728

یکی دیروز گفته بود من اگه جای تو بودم ممه هامو میذاشتم زیر ساطور میزدم...بشکنه ممه ای که نمک نداره😂😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ی تاپیک بود در مورد بدترین متلکایی که شنیدین

ترکوندنش نامردا

یکی گفته بود با دوتا دوستاش بیرون بودن و اون وسط بود

پسره برگشته گفته یک دو سه، وسطی چسه🤭

نمیدونی چقد خندیدم 

به بی ادبی پسره نه ها، تعریف کردن اون کاربر😆😆

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
ی تاپیک بود در مورد بدترین متلکایی که شنیدین ترکوندنش نامردا یکی گفته بود با دوتا دوستاش بیرون بود ...

حتی بی ادبیشونم خنده دار بود😂😂😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

من ی کاربری اینجا گفته بود که

رفته ارایشگاه واسه اصلاح میگفت بار اولشم نبود میخواسته پشت لبشو بند بندازه ارایشگره با دست نشون داده اینجا زبون بزن میگه هی داشت سعی میکرد زبونشو از بیرون به اونجایی که ارایشگره گفته بزنه  ارایشگره خودش ریسه میرفته از کار ایشون

انقد خندیدم که نگو

خودش خیلی قشنگتر تعریف کرده بود

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
ی تاپیک بود  ی اقا خاس از یکی از دخترای سایت خاستگاری کنه من منفجر شدم 😂

منم بودم ولی نفهمیدم خاستگاری کرد یانه؟؟

گفته بود عکس چشم و ابرو گذاشتم شناساییم نکن یه وقت یکی گفته بود چرا حساب بانکیتم خالی میکنن😂😂😂

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
حتی بی ادبیشونم خنده دار بود😂😂😂

😆😆😆 حیف بود تاپیکه من میخواستم بخونم تازه اولاش بودم زدن ترکوندن

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2706