2737
2734
عنوان

مراقبت از ختنه به روش جراحی

60 بازدید | 8 پست

پسرم ۴۸روزشه دو ساعت پیش ختنه کردیم خیلی جیغ میزنه دکتر هیچ نگفت بابت مراقبت دارو هم نداد من چکار کنم خودم دارم گریه میکنم فکرم به اینجا رسید ترخدا کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استامینوفن بدین بهش،امشب و اذیت میکنه،،،باید یه پماد هم میداد،تتراسایکلین

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2731
هرچهارساعت میشه بهش بدم

6ساعت بده،،

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2738
پماد بگیرم به کجاش بزنم روی زخم یا بخیه

زخم خاصی نداره دیگه بخیه است فقط،میتونی خودت تهیه کنی و استفاده کنی براش،ولی همینکه ببری حموم بچه تئ خوب خوب میشه،،،،بعضی از دکترا پماد نمیدن،بعضی هاهم میدن،حالا دکتر شما نداده لابد لازم نبوده،من بچه مو سنتی ختنه کردیم،ولی پماد نداد براش،،ولی برای جاریم پسرشو باحلقه ختنه کرده بودن پماد داده بود،،،