2733
2734
عنوان

به نظرتون برمیگرده؟!

2174 بازدید | 38 پست

بچه ها قبلا اینجا گفتم چی شد و چرا رابطه مون بهم خورد

بعد دو ماه بهش زنگ زدم رفتم دیدمش ولی نتونستم حرف بزنم اونم کلی قربون صدقه رفت و گفت نمی تونیم با هم باشیم

بعدش دیگه جواب تلفنتو نمیده و میگه دیگه نمیخواد برگرده...

دارم دیوونه میشم....

تو رو خدا تو رو خدا نگید که ولش کن فقط بگید راهکاری دارید که برگرده؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال من برگشت فقط بیخیالش شدم و سراغشو نگرفتم

فروردین ماه رف خرداد بزگشت الانم زنو شوهریم😅

نمیدونم شایذ بزگرده فقط نباس اینقد درگیرش باشی هرچی بیشتز بیافتی دنبالش بیشتر ازت دور میشه

وزن اولیه:78 وزن هدف:۶۶ وزن فعلی ۷۵😬🙏🏻
2738
مال من برگشت فقط بیخیالش شدم و سراغشو نگرفتم فروردین ماه رف خرداد بزگشت الانم زنو شوهریم😅 نمیدونم ...

وای خوش بحالت   

میشه تاپیک منم بخونی حالم خرابه شدید 

من خودم رابطه رو خراب کردم  

وای خوش بحالت     میشه تاپیک منم بخونی حالم خرابه شدید  من خودم رابطه رو خراب کردم ...

منم خودم خراب کرذم به خاطر اخلاقای بدم رفت ولی اینو بدون اگه سهم تو باشه قسمت تو باشه برمیگرده

همه چیو بسپر ب خدا و خودتو مقصر ندون و سرزنش نکن

خدا بهترینو میخاد برای بنده هاش💋❤️

نگید که برنمیگرده چون من میمیرم هرجا سر میزنم هر کاری میکنم اونو میبینم همه جا یه نشونه ای از روزای ...

زمان همچیو‌حل میکنه

منم با یکی بودم وقتی رفت انقد حالم بدشد ک منو بردن بهم سرم زدن ببین واقعا ب معنای واقعی من‌مردم 

ولی الان ۲ سال از موقعی ک‌تموم شده گذشته و واقعا ب اون موق هام‌میخندم

مطمئن‌باش‌زمان حل‌میکنه بعد ۱ سال اصن‌یادشم‌نمیوفتی

فقط‌سرتو گرم‌کن

نگو‌میمیرم

کاش اینو دخترا واقعا میدونستن ..هر چی موس موس کسی و کنی بدتر فاصله میگیره

من ی مدت هی زنگ زدم هی افتادم دنبالش هرروز گریه هی بدتر شد میدیدم‌پی زندگیشه اون خوش میگذرونه و من مهم‌نیسم

بعدا ک بیخیالش شدم و خودمو سپردم ب خدا باور کن خدا یه جوزی مارو بهم زسوند ک اصلا فکرشم نمیکردم فک نمیکردم اشتی کنیم چه برسه ازدواج!

2706