2733
2734

از تجربه ی خودتون هم بگید میخوام فست شارژ باشه فقط

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه

این نظر منه سوال نباشه

گاه نمیدانی درون انسان چه میگذرد گاه نمیدانی در وجودش چه اشوبی به پاست پس هیچی نگو که به راحتی دل او خواهد شکست خودت انسان باش نه اینکه دیگران به تو یاددهند
2738

دوستم یکی داشت دوسال پیش 400 خریده بود سامسونگ ولی مدلشو نمیدونم عااااالی بود

5-6تا گوشی شارژ کرد فقط یه چراغش خاموش شد

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
دوستم یکی داشت دوسال پیش 400 خریده بود سامسونگ ولی مدلشو نمیدونم عااااالی بود 5-6تا گوشی شارژ کرد ف ...

آها اون حتما الان ۲ میلیون هس😁

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
برو بازار الکترونیکی ها برات پک کنن اینا هم عمر باطریشون کمه هم باطری داخلشون ۴ تا ۶ عدد هست 

متوجه منظورتون نشدم یعن چی پک کنن؟؟

2706