2733
2734

دوستم با شوهرش ۱۸ سال اختلاف دارن و خب ظاهر شوهرش هم معلومه و انگار جای باباشه حالا این مهم نیست

اوایل ازدواجشون دوستم شاد بود اما الان خیلی خیلی غمگین و افسرده شده و توی پیج اینستاش مدام اهنگای غمگین میزاره 

چندباری باهام درددل کرده از شوهر گفته ولی نمیدونم دقیقا مشکلش چیه و نمیتونم ازش بپرسم دوست ندارم فک کنه میخوام فضولی کنم

دلم نمیاد ببینم ذره ذره داره اب میشه یه دونه بچه هم دارن😔

چرا باهاش ازدواج کرده 

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

خب معلومه چون دنیاهاشون باهم متفاوته

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهرش پولداره؟ 

بهش بگو بره مشاوره شاید اختلاف سنشون دلیل ناراحتیش نباشه اگه براش مهم بود اول بله نمیگفت

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
از دست خونوادش راحت بشه 

چه اشتباهی

از چاله خودشو انداخته تو چاه

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2738
خب معلومه چون دنیاهاشون باهم متفاوته

آره وقتی باهم میریم بیرون متوجه این موضوع میشم 

هفته پیش تولد یکی از دوستامون بود که دوست پسرشم اومده بود

گفت وای چقد عاشقن اینا یا مثلا یه بار به منو همسرم گفت شماها خیلی بهم میاین ولی منو شوهرم بهم نمیایم 

نمیتونم اذیت شدنشو ببینم 

فكرميكنين بخاطر اختلاف سني باشه؟ اخه من باشوهرم زياد اختلاف سنينون امااااا خيلي عالي بوده از هر جهت ...

نمیدونم اخه شوهرش از لحاظ چهره خیلی شکسته شده 

آره وقتی باهم میریم بیرون متوجه این موضوع میشم  هفته پیش تولد یکی از دوستامون بود که دوست پسرش ...

وای دلم سوخت براش 

دلش یه همسر جوان و هم سن خودش میخواد 😕😕😕

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
آره وقتی باهم میریم بیرون متوجه این موضوع میشم  هفته پیش تولد یکی از دوستامون بود که دوست پسرش ...

طفلی چاره ای نداره دیگه😔

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2706