2733
2734

نمیدونم چ مرگش شده فیلم میگیرم صداش در نمیاد زنگ میزنم اصن زنگ نمیخوره (اینترنتی)از خطم زنگ میزنن یا میزنم ن صدا میاد ن صدا میره 😔تروخدا بگین ک خراب نشده 😢😢آیفون۷پلاسه گوشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بیچاره شدم icloudگوشیم روشن شده پسوورد اپل ایدیمم تغییر کرده درست هم نمیشه چندجا بردم گفتن مانمیتونیم

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
2738
من نه ولی همسایمون ایفون داره از این تصویری ها لامصب میشینه پشت ایفون از ایفون کوچه زو دید میزنه

😂😂😂😂😂😂😂😂

به هر کس که مینگرم در شکایت است!                        در حیرتم لذت دنیا به کام کیست؟🌻🌈🌸
نفهمیدم

۱۱۱پرایده خب؟؟

گفته این گوشی و با پراید معاوضه میکنم

تنهایی تان را با کسے قسمت کنیــد کہ...سال ها بعد،شمارا همینگونہ کہ هستید دوستــ بدارد...با موی سپیدتان،شیار زیر چشمتان،و لرزش دست و دلتان...💞
2706