2733
2734
عنوان

خانمهای مذهبی

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وایی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خنده نداره آخه یکی اومد خواستگاریم خوب بود ردش کردم بعد دیگه خواستگار خوب برام نیومد همش میگم نکنه کفر نعمت کردم 

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
خنده نداره آخه یکی اومد خواستگاریم خوب بود ردش کردم بعد دیگه خواستگار خوب برام نیومد همش میگم نکنه ک ...

نه عزیزم چه ربطی داره😕اگه خواستگار زیاد برات بیاد اسراف میشه 😂😂

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2738
خنده نداره آخه یکی اومد خواستگاریم خوب بود ردش کردم بعد دیگه خواستگار خوب برام نیومد همش میگم نکنه ک ...

بله ممکن باشه خواستگار خوب ی نعمته اگر الکی رد کنی میشه کفرنعمت

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖
۱) منظورت از شرایط چیه؟ ۲) تحقیق کردیم کامل؟ ۳) دقیقا از چه مواردی در اون خوشت نمیاد؟

از ظاهرش بعد از نظر اعتقادی فرق میکنیم تازه از نظر مالی هم اونی نیست که من بخوام

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
2706