2733
2734
عنوان

عمل بینی

161 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها خوبین

بچه ها من خیلی دوست دارم بینیمو عمل  کنم 

ولی میترسم

شما میگین چکار کنم 

بینیمو دوست ندارم 

کیا میترسیدن از عمل اتاق عمل ولی عمل کردن راحت 

نظراتتونو بگین

دختڔ بودنـــ یعنے سوار بودنـــ بر امواج احساسات یعنے شکوفتن عواطف 🌟💙💛🌟🌜💎💄🦄🍭🏩🎈✨🎶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ولی نه پولشو دارم نه جرئتشو/:

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2738

منم خییییلی میترسیدم 

ببین از داخل عمل چیزی متوجه نمیشی و بعدش کلافگی داری بخاطر گچ و چسب و ... 

نترس و برو 

انشالله خوب میشه 

الان نریاااااا خطریه

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم

تو این شرابط که اصلا فک نکن بهش داداشم  پرستاره تو بخشیه که عمل اسلیو انجام میشه همون کوچیک کردن معده دو‌تا مریضا گرفتار کزونا شدن تو بیمارستان

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
تو این شرابط که اصلا فک نکن بهش داداشم  پرستاره تو بخشیه که عمل اسلیو انجام میشه همون کوچیک کرد ...

منم قرار بود برج پنج برم طلامو فروختم بخاطر این عمل ۱۲ تومنه😪😪. الانم این کرونا هست خدا میدونه کی تموم بشه واقعا دوسدارم برم 

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
2706