2726

بخاطر اینکه خیلی با ادب و با شخصیته تا حالا همچین پسری ندیدم چیکار کنم😭خیلی کم همو میبینیم اونم در حد سلام احوال پرسی تو اینستا ام روم نمیشه فالوش کنم چیکار کنم؟😭

رو ظاهر قضاوت نکن منم رو یکی کراش زدم که همینجور میگفتم البته همشم الکی نبود ولی میگن  خیلی پر ادعاس

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روت بشه و فالو کن...تو فالو نکنی یکی دیگه میکنه و باهاش دوست میشه...

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
روت بشه و فالو کن...تو فالو نکنی یکی دیگه میکنه و باهاش دوست میشه...

شتت😂اونوقت نمیگه دوبار بش سلام کردم منو فالو کرده پرو شده؟بعد اونوقت فالوش کردم چیکار کنم ؟بلد نیستم مخ بزنم پست و استوریم کم میذاره😭

شتت😂اونوقت نمیگه دوبار بش سلام کردم منو فالو کرده پرو شده؟بعد اونوقت فالوش کردم چیکار کنم ؟بلد نیست ...

تو فالوش کن ایشالله خودش بهت پی‌ام میده... الان دیگه دوره این معصومیتا گذشته ....نجنبی یکی دیگه میبره...یه فالو کردن که ایرادی نداره...ریلکس باش

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
تو فالوش کن ایشالله خودش بهت پی‌ام میده... الان دیگه دوره این معصومیتا گذشته ....نجنبی یکی دیگه میبر ...

کلا مشکل دارم با فالو کردن پسرا😂

اونم خیلی با حیاس فک نکنم بیاد دایرکتم😭

2706