2726

چطوری نوبت  بگیرم تلفنی نوبت نمیدن چطوری برم نوبت بگیرم دو روز دیگه میخوام  برم یزد 

امام رضا، خودت به خدا بگو.....🙏🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشه بیشتر راهنمایی کنی  یعنی شیش صبح برم میزارن بریم تو

آره باید بری تو پذیرش اسمتا بگی مینویسن منتظربمونی تا صدات بزنن البته معطلیش زیاده ها ممکنه تا بعد از ظهر طول بکشه ولی حتما6صبح باید اونجا باشی تلفنی اصلا نوبت نمیدن

😍😍خدایا شکرت
آره باید بری تو پذیرش اسمتا بگی مینویسن منتظربمونی تا صدات بزنن البته معطلیش زیاده ها ممکنه تا بعد ا ...

اشکال نداره مرخصی گرفتیم بعد ازمایش هم میگیرن؟؟؟؟

اشکال نداره مرخصی گرفتیم بعد ازمایش هم میگیرن؟؟؟؟

آره همون روز یه آزمایش اسپرم براهمسرتون مینویسن یه تعداد زیادی آزمایش هم برای شما روز بعدش آزمایش همسرتون آماده میشه پزشک همسرتونا  ویزیت میکنن براشماهم سونو مینویسن اگه شرایطشا داشته باشین براتون انجام میدن میتونین آزمایشاتون را جای دیگه هم انجام بدین. مشکلتون چیه؟

😍😍خدایا شکرت
آره همون روز یه آزمایش اسپرم براهمسرتون مینویسن یه تعداد زیادی آزمایش هم برای شما روز بعدش آزمایش هم ...

والا خواهر هر جا رفتم گفتن مشکلی ندارین دو تا تون ولی یکسال ونیم اقدام کردم و نتیجه نگرفتم پریودامم ۸۰ درصد منظمه 

هچقدر زنگ میزنم کسی ج نمیدخ

باید خیلی بری مطبش وبیای ....تلفنی هم فایده نداره خیلی مریض داره

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
باید خیلی بری مطبش وبیای ....تلفنی هم فایده نداره خیلی مریض داره

میرم بابا  بندرعباسم ۴ ۵ ساعت راهه میریم میایم یا با هواپیما  میتونم فقط نتیجه بگیرم

2706