2737
2734
عنوان

شوهرم از خانوادم دوری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مامانت اینا بگووو خیلی تحویلش نگیرن که فکر نکنه خبریه.شمام بی تفاوت باش تو این قضیه که ازت نقطه ض ...

اره من که اصلا به روی خودم نیاوردم که ناراحتم.مامان بابامم هردو شاغلن سرشون خیلی شلوغه که بخوان به این چیزا فکر کنن.ولی اخه من خونه بابام زندگی میکنم اونم باید درک کنه منو و یکم بیشتر مراعات کنه تا زتدگی برای من اینجا سخت تر نشه

2731
شوهر من بخاطر مشکلات با خانوادم کلا قطع ارتباط کرده😔

میدونین خانواده همسر من دیگه حساب بی احترامیا و کاراشون از دستم در رفته.ولی فقط مامان من یکبار که خیلی منو ناراحت کرده بودن و من گریه میکردم جواب گوشیمو داد و باهاش حرف زد گفت تا کی میخواین باهم دعوا کنین.اونم برگشت گفت تقصیرخودشه و بی احترامی کرد بهم.مامانمم گفته بود اگر اینحوریه خب طلاق بده حداقل ارامش داشته باشین.حالام شوهرم یکساااله هی میگه خانوادت تو زتدگی من دخالت کردن .البته هروقت خانوادش دخالت میکنن برای کم نیاره میگه

با هم لج و لجبازی نکنین.یکبار فرصت زندگی دارین

بخدا من لجبازی نمیکنم همه کار میکنم که ارامش داشته باشیم.تنها راه همین بود که رفت و امدا رو کم کنیم.شوهرم خودش پیشنهاد داد حتی.گفت مامان منه من میشناسمش تا زندگیمو اتیش نزنه ول کن نیست

2738
میدونین خانواده همسر من دیگه حساب بی احترامیا و کاراشون از دستم در رفته.ولی فقط مامان من یکبار که خی ...

هعی.... 

من ربطی به خانواده همسرم نداره اصلا 

با پدر مادرم 

یه جاهایی حق میدم بهشاما یه جاهایی خیلی شورشودر میاره 

خستم دیگه 

پدر مادرم با من سخت و سرسنگینند چون به حرف شوهرم گوش میدم زندگیمو دارم اما هر موقع میرم سمت اونا زندگیم هم شاید خراب بشه خیلی هوامو دارن

بیا باهم راه حل پیدا کنیم که حداقل اگر دوری رو انتخاب کردیم دوری و دوستی باشه نه دوری و دشمنی

من سه سال ازدواج کردم

هر راهی بگی رفتم 

آخر گفتم هرکودوم هرجور دوست داشتن رفتار کنند من دیگه نمی‌کشم 😔

حرفای من زدی دقیقا

سرایط دقیق عین من 

من‌مشاوره نرفتم..ولی شماره همشون پاک کردم ازبس چرند رو پروفایلش میداشت مادرشوهر عنم

ی خط حدید گرفتم واسه نت فقط

روابطم کم کن کردم..کلا قهریم 

شوهرم عین شوهرت

واسم اصلا مهم نیست برن بدرک همشون😁😁😁😁

خودت اذیت نکن بیشتر ازاین ..ادم بشو نیستن

یا  ودود ...
2706