2733
2734

سلام هفته ۲۶هستم اماامروز سونو گفت۲۸ دوهفته رشد بچه بیشتربوده و مایع دورجنین خیلی زیادبود .آزمایش گلوگز دادم جوابش آماده نیس دوهفته دیگه نوشت برم آنومالی .دکارگفت شاید نقص مری یا کلیه یا دیابت باشه دارم دیوونهمیشم انقدگریه کردم نابودشدم کسی هست شرایط من داشته باشه وبچش سالم باشه  

عددش چنو بود؟

مگه تحت کنترل نبودی چکاپ‌نداده بودی؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بجون خودم ک اون بچه هیچیش نیس.منو بخاطر یه امینوسنتز بیچاره کردن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عددش چنو بود؟ مگه تحت کنترل نبودی چکاپ‌نداده بودی؟

۱۱۴تا زیادتربود آنومالی رفتم سالم بود انتی هم سالم بود.تازه هفته ۲۰ باز درد داشتم رفتم سونو نرمال بود یهو اینجورشد

نمیدونم من ۳۰ هفته ب بد نرفتم ولی اصلا نگران نباش بودن اون آدمای ک تو سونو گفتن بچه باید سخت بشه اما وقتی ب دنیا اومده هیچیش نبوده الکی ب خودت استرس نده 

بره سلامتی نی نی ی صلوات بفرستید 

نترس عزیزم.چیزی نیست.

حالا منو سر اینکه میگفتن مایع کمه بیچاره کردن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بحدا مردم و زنده شدم تو بارداری.ولی الان پسرم کنارمه داره اتیش میسوزونه.نگران نباش

2738
دلیلش چی بود چی شد

برا من گفتن از قند بود..دخترم پا گذاشته تو ۹ماه

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..
2706