2733
2734
عنوان

خودارضائی فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 2302 بازدید | 91 پست
نی نی یار۵هربار ک اینجور تاپیکارو زدن ترکونده گفته ک مرده اخه بچه ۱ساله این حرفاچ سرش میشه من خودم ب ...

انگار گفت که این مدته یکساله و نمیه داره اینکارو میکنه 

نه بچه یکساله و نیمشه

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
انگار گفت که این مدته یکساله و نمیه داره اینکارو میکنه  نه بچه یکساله و نیمشه

اخه اینجا کوروانشناس باید بامشاورصحبت کنه منم عین شما ولی ازبس دیدم میزنن این مدل تاپیک وخود نی نی یار گفته وقتی اینجوری تاپیک میزنن اصلا جوابشو ندیدن گزارش بدین

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاسین مگه پسر نیست😐 یکمم شک نمیکنید واقعا 

آره خانمی یاسین اسم پروفایلم هست دخترم بدجوری اعصابم خرد کرده اگر ترس از آبروم نبود فیلمش رو میذاشتم باور کنی همین امروز صبح سیلی زدمش که خودم دلم براش سوخت نمیدونم به کی و کجا پناه ببرم

2731
آره خانمی یاسین اسم پروفایلم هست دخترم بدجوری اعصابم خرد کرده اگر ترس از آبروم نبود فیلمش رو میذاشتم ...

یه وقت از روانشناس کودک بگیر وا باهاش درمیون بزار .... نه ابروت میره نه چیزی و تازه اونم واسه همین درس خونده دیگه

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
انگار گفت که این مدته یکساله و نمیه داره اینکارو میکنه  نه بچه یکساله و نیمشه

نه بچم یک سال و نیم داره همین هم عذابم میده تا 6 ماهگی خیلی دل درد داشت رو شکم زیاد می خوابوندمش شوهرم میگه مقصر خودتی که اون موقع رو شکم گذاشتیش خوشش اومده اینجوری شده خیلی دعوام میکنه وقتی میزنمش

عزیزمن اینکار خودارضایی نیس با مشاور حرف بزن

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2738

باورم نميشه دروغ ميگي؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نه بچم یک سال و نیم داره همین هم عذابم میده تا 6 ماهگی خیلی دل درد داشت رو شکم زیاد می خوابوندمش شوه ...

عزیزم بچه یسال و نیمه اصلا میل جنسی نداره که

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
من شنیدم بین بچه ها عادیه .یعنی چیزی نیست که بخاطرش بچه رو بزنی فقط باید تو این زمان حواسشو پرت کنی ...

یعنی تو دیدی تا حالا بچه یک ساله و نیمه اینطوری بوده باشه؟

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری
2706