2726

تاپیک قبلم گفتم شوخی کردم یکی برگشت گفت کجا چطوری بزرگ شدی خیلی اعصابم خورده...عزیزم ادم نکشتم فاحشگی نکردم یا فحش پدرمادر ندادم ک بخودتت جرعت این حرفو دادی لطفا تو نی نی سایت سعی نکنید خودتونو خیلی با شخصیت نشون بدین بقیه دو بی،شخصیت و لطفا زور نزنبد بگید ما با ادبیم چون ادم با ادب سعی نمیکنه چون همه میشناسنش

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🙄ها چی شده

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2728
حالا هركي كنار سگ و گربه بزرگ شده بي ادبه؟چه حرف مسخره اي😃

عزیزم مسخره نیس چرا باید بگه کجا و چطوری بزرگ شدی منظورم اینه ک تو حیوانات بزرگ نشدم 

بعضیا اینجا جو گیر میشن به دل نگیر 😒

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
حالا هركي كنار سگ و گربه بزرگ شده بي ادبه؟چه حرف مسخره اي😃

گلم من ب اونایی ک از حیوانات نگهداری میکننم ارادت خاصی دارم دارم ب منظور میگم

حرف اون خانم بد بود ولی شوخی شما هم مودبانه نبوده

شوخی من مودبانه نبود میدونم ولی من ب هرکسی حرفی نمیزنم الانم دختر خواهرشوهرم معڋرت خواسته

شوخیت چی بوده  بستگی به شوخیت داره که بگیم طرف حق داشته یا نه

من کلا با ایشون نبودم با دختر خواهرشوهرم بودم گفت چ زندلیی بی ادبی کجا و چطوری بزرگ شدی

شوخی من مودبانه نبود میدونم ولی من ب هرکسی حرفی نمیزنم الانم دختر خواهرشوهرم معڋرت خواسته

واقعا من موندم بعضیا چرا میخوان ب اجبار نشون بدن ما با ادبیم شما بی ادب

حرف شما بد بوده و نباید انتظار داشته باشی بقیه بهت چیزی نگن  البته شاید شما فک کردی که باهم صم ...

عزیزم الان دختر خواهرشوهرم ازم معذرت خواهی کرد چون خودش میدونه من فقط با اون راحتم

حرف شما بد بوده و نباید انتظار داشته باشی بقیه بهت چیزی نگن  البته شاید شما فک کردی که باهم صم ...

گلم الان من هیچوقت نمیتونم ب خودم جرعت بدم ک به شما حرف ناشایست بزنم چون من و شما باهم صنمی نداریم یا باهم رابطه ای نداریم ولی بنا به این نیس بهت بی احترامی بکنن و بگن کجا و چطوری بزرگ شدی

2706