2726

حتما بعضیا یادتونه جریان مشکلات خانوادگی ما چی بود خاهرشوهرم از مسافرت شمال برگشته بود اونجا رفته بود عروسی با اتوبوس برگشته بود فرداش میخاس بیاد خونه ما دیدن بچم که ۴ماهشه ولی من بخاطر کرونا گفتم دوهفته صبر کنه همون شب ی دعوای بزرگی شد اخرشم پدرشوهرم اومد زد تو گوش من

خلاصه...فردا شبش پدرشوهرم اومد خونه ما ولی من نه سلامش کردم نه محلش گذاشتم رفتم خودمو سرگرم کارام کرد اونم رفت

باز فرداشبش شوهرم خونه نبود اومد در زد منم درو باز نکردم(اونا طبقه بالا زندگی میکنن) ب شوهرم گفتم من دیگه هیچوقت نمیتونم رفتار باباتو فراموش کنم هر موقع خودت خونه بودی حق داره بیاد اونم گف فک کنم اومده ازت معذرت خاهی کنه

دیگه کلا رفت امد هم خانواده من هم خانواده شوهرم با ما قطع شد حتی بابای شوهرم داداش کوچیکمو تو خیابون میبینه بهش میگه من دیگه اجازه نمیدم داداش بزرگت که اومده ما باهم دعوامون شده با پسرم رفت وامد کنه در صورتی که اول اونا بحث دعوا رو شروع کردن

منم کلا رفتم تو قرنطینه اجازه نداشتم برم خانوادمو ببینم تا اینکه دیشب تولد خواهرم بود ب من زنگ زدن گفتن اگه میتونی شب بیا

منم ب شوهرم گفتم اگه اشکالی نداره بعد شام ی سر برم تولد اجیمه چن بار بهم زنگ زده سالی یبار که بیشتر تولد نیس حرفش میمونه

بعد شام گف اماده شو میبرمت منم کلی خوشحال بودم سریع اماده شدم پیام اجیم دادم گفتم سریع بیا دم در (خونه ما تا خونه مامانم دو کوچه فاصلس)از شوهرم معذرت خاهی کن اخه تو دعوا مامانم و اجیم کلی بهشون فحش دادن چون با چوب افتاده بودن بجون داداش بزرگم

گفتم بیا معذرت خاهی کن چون از قبل خودشم گفته بود دوس دارم معذرت خاهی کنم همه چی درست شه

خلاصه ما رفتیم که شوهرم منو برسونه خونه مامانم اینا

تا وایساد که من پیاده شم اجیم سریع اومد سلام کردو کلی معذرت خاهی کرد بعدشم من ب شوهرم گفتم تروخدا بیا بریم داخل همه چی درست شه گف نه و نمیام کلیم اجیم  تعارفش کرد گفتم بیا بریم منم باهات میام خونه بابات همه چی درست شه

رفتیم داخل برخورد خانوادم خیلی باهاش خوب بود حتی داداش بزرگم اومد تو سالن باهاش دست دادو اینا

تا اخر شبم اونجا بودیم بعدش اومدیم خونه

حالا بنظرتون من شب باهاش برم خونه باباش اینا خیلی استرس دارم چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نخوندم. ولی جدی چکار میکنید ک از همه کتک میخورید؟ من تا حالا شوهرم بهم چپ نگاه نکرده .. کتک از پد ...

نخوندی دیگه چرا نمک میریزی رو زخمش چرا انقد نی نی سایتیا پز میدن آخه 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

کاش قبول نمیکردی! 

صورتی ام خوردی منت کشی ام کردی

😣😣

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

نه نرو وايسا تا باباهه بياد اشتي.چيه خانوادگي دارين منت كشي ميكنين

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2706