2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلی

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2728

فصل جدیدش؟؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2738
مطمینی؟ خبر موثقه؟ حوصلم پوکید گفتم حداقل اینو ببینیم

اره همین الان تو کامال عصر جدید روبیکا زده تینم متنش

استودیوی "عصرجدید" تعطیل شد !
.
۵۰ استعداد برتر در دور تازه عصرجدید
.
آغاز داغ رقابت برای رسیدن به نیمه‌نهایی
.
شنبه و یکشنبه، ۲۱ و ۲۲ تیرماه، قسمت‌های اول و دوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت و در هر برنامه، پنج اجرا به رقابت می‌پردازند تا دو اجرا به انتخاب داوران، راهی مرحله آرای مردمی شوند.
.
شروع مرحله دوم مسابقه تلویزیونی عصرجدید با اجراهایی جذاب و متنوع همراه خواهد بود؛ بازیگری، شعبده با کارت، ورزش باستانی، نقاشی سرعتی، شیشه‌گری، تیراندازی، حرکات فرم و خوانندگان فولکلوریک و پاپ، روی صحنه خواهند آمد تا اولین گام برای رسیدن به پانزده اجرای برتر در مرحله نیمه‌نهایی برداشته شود.
.
روابط عمومی عصرجدید اعلام کرده است این قسمت‌ها، اوایل تیرماه و پیش از دستورالعمل وزارت بهداشت مبنی بر استفاده اجباری از ماسک در مکان‌های مسقف و عمومی، ضبط شده و از روز ‌پنجشنبه ۱۹ تیر استودیو ضبط این برنامه تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است .
.
قسمت‌های اول و دوم از دور دوم #عصرجدید/ شنبه و یکشنبه/ ساعت ۲۲:۳۰/ شبکه سه سیما

@asrejadidtv

2706