2737
2734
عنوان

به چه ادمی میگن فرز وزرنگ؟؟؟

234 بازدید | 11 پست

یه ادمایی اطرافمون داریم ک بدون ترس ازاینکه طرف مقابل بشنوه درموردش راحت بدگویی میکنن

وبالحن شوخی میگیرن همه چی رو ولی حرف دلشون رومیزنن بدون هیچ ترسی

واسم خودشون رو میزارن ادم زرنگ وزبل

یه سری دیگه بخاطر ترس ازاینکه طرف مقابل بشنوه حرفی نمیزنن اما سعی میکنند فقط شنونده باشند_اما گاها ک دلشون ازطرف پرمیشه دردودلی میکنند

خب بنظر شما دسته دوم چه نوعی هستند

ودسته اول واقعا زرنگ هستند؟؟؟

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹

کسی که فرز و ررنگ باشه:/

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مورد اول بیشعوره دومی دیوونه

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2738

فرز و زرنگ به این نمیگن

به کسی میگن همه کارارو بدون اینکه نیاز به کسی داشته باشه انجام بده مثلا همه نیازاشو بدون کمک شوهرش انجام میده شاید باور نکنید ولی تو خانواده ی ما بعضی خانما با وجود سه تا بچه هنوز خودشون تنها بازار نرفتن یا مادرشون یا خواهرشون باید باشون باشه حتی بلد نیستن با فروشنده حرف بزنن کل کارای اداری و بانکی رو همسرشون انجام میده حتی بچشون رو یه کلاس هم نمیتونن ببرن

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

اینکارا ربطی به فرز و زرنگی نداره 

ولی جواب 

اولی خدازده اس چون مطمئن باش همه ازش حالشون بهم میخوره 

دومی هم حق خورده . بابا چه کاریه ناراحتی جواب بده چرا پشت سر بگی بشنوه خراب بشی

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

والا ما به کسی که سریع بتونه به یه چیزی نظم بده میگیم فرز و زرنگ🙄

حالا چه یه محیط باشه چه یه مجموعه چه یه سری روابط چه معامله چه احساسات و افکار

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند