2737
2734
عنوان

اينترنت ايرانسل(بياين يه لحظهههه)🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 101 پست
شبانه ام تازه از ۲ شروع میشه تا هفت شوهر آدم غر میزنه که چرا تا صبح گوشی دستته 

من شوهر ندارم ولى خداوكيلى ساعت همه چيم بهم ميخوره اينجورى

واست جنگيدم اما تو خواب بودى:/🔥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسته های رایتل چطوره؟کسی رایتل داره؟

بسته هاش خیلی بصرفه اس مثلا من ۱۲گیگ ۱۵روزه ۵هزار تومن ۶تا ۱۲صبح میگیرم خودش ماهیانه ۲گیگ هدیه میده هر جمعه هم جایزه اینترنت یک روزه میده 

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2728
والا تازگيا كه ميرم توى ايرانسل من كلى بسته با حجم پايين و قيمت بالا معرفى ميكنه 

آره تعرفه رو عوض کردن...

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
همراه اول با ستاره ۱۰۰۰ستاره ۲۱ مربع خیلی عالی هست  من ۶ گیگ میده ۱۶ تومن ماهی دو تا میگیرم ☺

برامن ۵گیگ میده ۱۲

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
2738

من درماه فیلم اگه دان نکنم شاید بشه 3 گیگ

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
ينى ديگه تا هميشه اينجوريه؟😕ورشكست ميشم كهه🙁🙁

آره، ولی بسته های ترکیبی بگیر شنیدم اون یکم بهتره

2706